-
3
21:18

21:18

«Καθάρισε» την πρόκριση ο ΠΑΟΚ από το πρώτο ματς για να βρεθεί για δεύτερη σερί χρονιά στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.

21:17

90'+2: Λήξη αγώνα, 1-3.

21:16

90'+1: Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Σπιριντόνοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:15

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

88': Δυνατό σουτ του Μασούρα εκτός περιοχής, ασταθής επέμβαση του Πασχαλάκη και ο Βιεϊρίνια διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:11

Εκτελεί το κόρνερ ο Μπραχίμι από δεξιά, κάκιστη αντίδραση της άμυνας του ΠΑΟΚ και ο Κόρμπος στο δεύτερο δοκάρι σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα με το στήθος, 1-3.

21:10

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:10

85': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.

21:09

Μετά το τρίτο γκολ κάποιοι οπαδοί του Πανιωνίου άρχισαν ήδη να αποχωρούν από τις κερκίδες... Υπάρχει απογοήτευση, αν και οι οργανωμένοι είναι απτόητοι και συνεχίζουν να τραγουδούν ασταμάτητα!

21:08

83': Ο Σάκχοφ σκοράρει, αλλά είναι ελάχιστα εκτεθειμένος, ορθή υπόδειξη οφσάιντ.

21:07

82': Σουτ του Λημνιού από πλάγια δεξιά, άουτ δίνεται, αν και ήταν κόρνερ.

21:06

81': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:05

81': Δυνατό σουτ του Μακ, απελπιστικά άστοχο...

21:04

79': Διπλή ευκαιρία για το 0-4 χάνει ο ΠΑΟΚ, λάθος του Κότνικ, ο οποίος όμως θα σταματήσει τα σουτ και του Μακ και του Μπίσεσβαρ.

21:01

75': Σάκχοφ αντί Μαουρίτσιο, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:58

Ο Βιεϊρίνια σεντράρει από δεξιά, δεν διώχνει καλά με το κεφάλι ο Μπανανά, η μπάλα στρώνεται στον Μπίσεσβαρ, που θα πιάσει το ξερό σουτ στην κίνηση και ο Κότνικ δεν αντιδρά σωστά στη δεξιά του γωνία, 0-3 και ενώ η μπάλα βρίσκει λίγο και στο δοκάρι.

20:58

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:57

72': Δυνατή κεφαλιά του Μπανανά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:56

71': Κόρνερ για τον Πανιώνιο παραχωρεί ο Αζεβέδο.

20:54

69': Κουλούρης αντί Πρίγιοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:53

68': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Μπραχίμι αντί Ουάσινγκτον.

20:52

67': Δυνατό σουτ του Κάνιας εκτός περιοχής, η μπάλα στην αγκαλιά του Κότνικ.

20:51

66': 64%-36% η κατοχή μπάλας υπέρ του Πανιωνίου στο δεύτερο μέρος.

20:50

65': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μπίσεσβαρ αντί Πέλκα.

20:45

60': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Σπιριντόνοβιτς πλασάρει εντός περιοχής και υποχρεώνει σε δύσκολη επέμβαση τον Πασχαλάκη και στη συνέχεια ο Παπαγεωργίου θα σουτάρει, για να φύγει η μπάλα ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:44

59': Ωραία ατομική προσπάθεια του Πέλκα, κάνει και το πλασέ, άστοχο.

20:43

Στα επίσημα και ο γενικός διευθυντής της Σούπερ Λίγκας Βασίλης Γκαγκάτσης.

20:41

56': Κίτρινη στον Σταυρόπουλο για φάουλ στον Λημνιό, αυστηρή.

20:40

55': Κόρνερ κερδίζει ο Σαραμαντάς για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:38

53': Ο Μασούρας συνεργάζεται ωραία με τον Παπαγεωργίου, δεν κάνει καλό τελείωμα, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

20:37

52': Κίτρινη στον Μασούρα για διαμαρτυρία.

20:30

46': Διπλή αλλαγή για τον Πανιώνιο, Παπαγεωργίου αντί Γεσίλ, Σταυρόπουλος αντί Γκιοατά.

20:30

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.