0
16:56

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο "Ελ Πάσο", καλό σας απόγευμα.

16:55

Καλύτερη η Καλλιθέα στο β' ημίχρονο, αλλά φλύαρη, πολύτιμος βαθμός για τον Εργοτέλη, ο οποίος έπαιζε με παίκτη λιγότερο από το 21'!

16:52

Λήξη αναμέτρησης... Τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Εργοτέλης 0-0.

16:52

90'+4: Φάουλ με τον Μάκο για την Καλλιθέα από τα αριστερά, ο από κοντά ο Συριόπουλος αστοχεί! Πεσμένος στο έδαφος δεν το πιστεύει...

16:51

Τραυματίστηκε ο Γκέτσι, μικρή διακοπή...

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

88': Τρίτη αλλαγή και για τον Εργοτέλη από τον Γκώνια. Ο Ιατρούδης στη θέση του Μπούζα.

16:43

85': Εκτελεί ο Μάκο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:42

84': Σουτ Συριόπουλου έξω από την περιοχή σε κόρνερ ο Κατσιμήτρος...

16:42

84': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα... Σέντρα από τα δεξιά του Ντιακιτέ, σουτ από το ύψος του δεύτερου δοκαριού του Σμυρλή, απόκρουση από τον Κατσιμήτρο, στην επαναφορά κανείς επιθετικός των γηπεδούχων δεν μπορεί να κάνει την προβολή!

16:40

82': Εκτελεί το κόρνερ ο Τσέλιος, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

16:39

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Κάιπερς βγαίνει σε θέση τετ α τετ μέσα και αριστερά, σωτήρια σε κόρνερ ο Θοεδωράκης.

16:37

79': Κόρνερ για τον Εργοτέλη από τα δεξιά με τον Τσέλιο. Διώχνουν σε νέο οι γηπεδούχοι, με τον ίδιο εκτελεστή και πλευρά. Απομακρύνει ο Θεοδωράκης.

16:36

78': Οφσάιντ ο Σμυρλής, δεν φάνηκε να υπάρχει...

16:34

76': Φάουλ για την Καλλιθέα από τα δεξιά, στα 25 μέτρα, εκτελεί ο Μάκο, διώχνει σε κόρνερ ο Κατσιμήτρος. Εκτελεί από τα δεξιά ο Παπαγγελής, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:32

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Αγγελόπουλος στη θέση του Μπουρσέλη.

16:31

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της Καλλιθέας ο Κορακάκης. Ο Ζυγκερίδης αντί του Χοτζάλι.

16:31

73': Σουτ Μπουρσέλη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

16:29

71': Οφσάιντ ο Παπαγγελής, σωστή υπόδειξη.

16:26

68': Καλοτραβηγμένο σουτ από τον Μάκο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος.

16:21

63': Μεγάλη ευκαιρία γαι την Καλλιθέα, μπαλιά-τρύπα για τον Γκέτσι, πλασέ από θέση τετ α τετ, μέσα αριστερά, θα μαζέψει σωτήρια ο Κατσιμήτρος.

16:16

58': Μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος, προ του Γλυνού και "καθαρίζει".

16:15

57': Οφσάιντ ο Ντιακιτέ, σωστή υπόδειξη.

16:11

53': Σουτ Γλυνού, μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος.

16:10

52': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Γλυνός αντί του Μίγγου.

16:09

51': Σουτ Μπορσέλη μέσα από την περιοχή και αριστερά, άουτ.

16:08

50': Σουτ Μίγγου από θέση μέσα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Κατσιμήτρος.

16:05

48': Σέντρα-σουτ Νικολακάκη από θέση μέσα δεξιά, πάνω από την εστία της Καλλιθέας.