-
0
19:08

19:07

Πρώτο τρίποντο για τους Θεσσαλούς στον δεύτερο γύρο και στο +9 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Όλο και πιο κοντά στη Β' Εθνική ο Πλατανιάς.

19:06

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:05

90'+3: Νέα ασίστ Περόνε στον Ντέλετιτς, που θα νικηθεί και πάλι από τον Κλιάγιτς και κόρνερ, που περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο.

19:03

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

90': Ο Περόνε δίνει την ασίστ στον Ντέλετιτς, που ήταν σε θέση οφσάιντ, ο Κλιάγιτς θα κάνει σπουδαία επέμβαση με το πόδι στο σουτ του Ντέλετιτς και κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

90': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αγκάνοβιτς, άουτ.

18:58

86': Κόρνερ για την ΑΕΛ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Αγκάνοβιτς.

18:57

85': Κίτρινη στον Κασάλιτσα.

18:57

85': Κίτρινη στον Γουάλας για φάουλ στον Ενσικουλού.

18:55

83': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Κασάλιτσα αντί Πετρόπουλου.

18:54

82': Μακρινό σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς, μπλοκάρει στη γωνία του ο Κλιάγιτς.

18:51

79': Η μπάλα καταλήγει στον Πλιάτσικα μετά το κόρνερ, θα κάνει το δυνατό σουτ, άουτ.

18:50

78': Εκτελεί φάουλ ο Ενσικουλού, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ από τα χέρια του Μπόζοβιτς.

18:47

75': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Λεοζίνιο αντί Ναζλίδη.

18:46

74': Ουντότζι αντί Στάμου, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά.

18:44

72': Μακρινό σουτ του Ναζλίδη, άουτ.

18:41

Ωραίο γκολ για τους Θεσσαλούς, ο Ναζλίδης συνεργάζεται με τον Περόνε, πασάρει στον Ντέλετιτς κι εκείνος με υπέροχο πλασέ εντός περιοχής ανοίγει το σκορ, 1-0.

18:41

69': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:38

66': Σουτ του Μασούρα εκτός περιοχής, άουτ.

18:34

62': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ, Περόνε αντί Λαγού.

18:28

56': Κεφαλιά του Κρίζμαν μετά το κόρνερ, μπλοκάρει εύκολα ο Κλιάγιτς.

18:27

55': Σέντρα-σουτ του Μασούρα από δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Ντικαμονά.

18:26

54': Στανισάβλιεβιτς αντί Βαντερσον, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

18:25

53': Έχει τραυματιστεί ο Βάντερσον, θα αποχωρήσει.

18:23

51': Σουτ του Αγκάνοβιτς από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Κλιάγιτς.

18:19

Υπό βροχή γίνεται το ματς πλέον.

18:18

46': Κόρνερ παραχωρεί ο Καρυπίδης για την ΑΕΛ, εκτελεί ο Γουάλας, μπλοκάρει ο Κλιάγιτς.

18:17

46': Ντέλετιτς αντί Ρέντζα, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:17

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.