19:10

19:10

Παραμένει χαμηλά η Κέρκυρα, αλλά στο +2 από τον Απόλλωνα Σμύρνης.

19:09

Οι Αγρινιώτες παίρνουν δεύτερη νίκη στη σειρά και μπαίνουν στο κόλπο για την πεντάδα.

19:09

Λήξη αγώνα, νίκη για τον Παναιτωλικό με 1-0.

19:08

90'+3: Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Μυτίδης μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει το σουτ και ο Κυριακίδης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

19:05

19:02

88': Στη θέση του Μάζουρεκ ο Ιταμπέλ για τον Παναιτωλικό.

18:57

Πιέζει η Κέρκυρα.

18:53

79': Τον Γουίλιαν αντικαθιστά ο Μπράβο για τον Παναιτωλικό.

18:53

78': Στη θέση του Ρόλε ο Γεωργακόπουλος για την Κέρκυρα.

18:50

76': Κίτρινη στον Μάζουρεκ.

18:47

73': Στη θέση του περνά ο Ζορμπάς για την Κέρκυρα.

18:46

Στο έδαφος ο Γεωργίου, δεν μπορεί να συνεχίσει.

18:44

70': Μενσά αντί Παμλίδη για την Κέρκυρα.

18:40

65': Συγκλίνει από δεξιά ο Γουίλιαν, κάνει και διαγώνιο σουτ και ο Γιαννακόπουλος αποκρούει.

18:38

63': Κίτρινη στον Γουίλιαν.

18:36

62': Κίτρινη στον Αντέτζο.

18:35

60': Κίτρινη στον Μοράρ.

18:33

59': Κίτρινες σε Μυτίδη και Κυριακίδη για μεταξύ τους αψιμαχία.

18:32

58': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Ρόλε, απομακρύνεται η μπάλα.

18:30

55': Σουτάρει εκτός περιοχής ο Ρόλε και αποκρούει ο Κυριακίδης.

18:28

Καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

18:24

Πολύ εξακολουθεί ναι είναι το νερό σε κάποια σημεία του γηπέδου με αποτέλεσμα να κολλάει η μπάλα.

18:20

46': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Μάζουρεκ, που καλυπτόταν.

18:20

18:19

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:04

Τέλος πρώτου μέρους.

18:03

Ο Μάζουρεκ εκτελεί φάουλ, ο Γιαννακόπουλος κάνει απίστευτα λανθασμένη έξοδο, ο Μιχάι παίρνει την πρώτη κεφαλιά και σε κενή εστία με κεφαλιά σκοράρει ο Γουίλιαν.

18:02

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:02

17:58

41': Απευθείας φάουλ του Μάζουρεκ, άουτ η μπάλα.

17:56

39': Σουτ του Παμλίδη από τα όρια της περιοχής, άουτ η μπάλα.

17:52

35': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται λανθασμένα ο Γεωργίου.

17:49

32': Κίτρινη στον Μιχάι.

17:46

30': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Μακρινό σουτ του Κρητικού, αποκρούει ο Κυριακίδης.

17:41

Ψάχνει τις αντεπιθέσεις η Κέρκυρα, αλλά της λείπει η καλή τελική επιλογή.

17:37

21': Κίτρινη στον Κρητικό.

17:36

19': Μακρινό σουτ του Παμλίδη, ψηλά η μπάλα.

17:31

Είναι πολύ βαρύς ο αγωνιστικός χώρος.

17:27

10': Στη θέση του Πάουλο ο Βασιλούδης για τον Παναιτωλικό. Δέχτηκε και κίτρινη ο Βραζιλιάνος για να συμπληρώσει τέσσερις και να εκτίσει στο επόμενο.

17:26

9': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Ρόλε κάνει το γύρισμα, ο Αντέτζο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:24

8': Σουτ εκτός περιοχής του Αρτυματά, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

17:22

6': Κάνει το γύρισμα ο Γεωργίου και ο Κυριακίδης μπλοκάρει προ του Μυτίδη.

17:20

Στο έδαφος ο Μάρκος Πάουλο, προσωρινή διακοπή.

17:18

1': Σουτάρει ο Μοράρ από μακριά και αστοχεί.

17:17

17:14

17:12

Πολλά τα άδεια καθίσματα στο γήπεδο.

17:09

Γνωρίζοντας ότι προηγουμένως ο Απόλλων έχασε, οι Φαίακες και με ήττα μένουν από πάνω του.

17:05

Τρίτη νίκη στη σειρά θέλουν οι Αγρινιώτες για να πλησιάσουν την πεντάδα.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με την Κέρκυρα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Μύγας, Μιχάι, Σοάρες Άργκους, Μαρινάκης, Μάρκος Πάουλο, Μπεχαράνο, Μάζουρεκ, Ντίας, Γουίλιαν, Μοράρ.
Αναπ: Σταματόπουλος, Κλέσιο, Βασιλούδης, Γιαννιώτης, Βαρκάκος, Ιταμπέλ, Μπράβο
ΚΕΡΚΥΡΑ
Γιαννακόπουλος, Σπίνουλας, Αντέτζο, Γρομητσάρης, Λέκοβιτς, Αρτυματάς, Κρητικός, Ρόλε, Γεωργίου, Παμλίδης, Μυτίδης
Αναπ: Κουτζαβασίλης, Μενικάλι, Μενσά, Ζορμπάς, Αναστασίου, Γεωργακόπουλος, Ινάσιο
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά) Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Σαμοΐλης (Αθηνών) 4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)