-
0
16:51

16:51

Νίκη πεντάδας για τους Θρακιώτες, που πιάνουν τον Πανιώνιο. Παραμένει προτελευταίος ο Απόλλων.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Ξάνθη με 2-0.

16:46

16:41

85': Ντεβέσα αντί Κονέ για τον Απόλλωνα.

16:41

85': Μελιόπουλος αντί Ντουρίτσκοβιτς για την Ξάνθη.

16:39

83': Νέα ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Εκτελεί κόρνερ ο Κονέ, ο Παπάζογλου παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Αλμπάνης από κοντά τη δεύτερη και ο Ζίβκοβιτς αποκρούει.

16:39

83': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Αλμπάνης βγάζει τη σέντρα, ο Στόουκς παίρνει την κεφαλιά και ο Ζίβκοβιτς αποκρούει.

16:39

82': Κλέβει την μπάλα προ του Ζησόπουλου ο Κάστρο, αλλά ο Σκουλάς βλέπει φάουλ και τον κόβει. Θα έμπαινε μόνος του στην περιοχή.

16:36

79': θέση του Μενδρινού ο Ανιέτε για τον Απόλλωνα.

16:35

Ο Ντουρίτσκοβιτς εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά απ' όλους, βρίσκει λίγο στον Αλμπάνη και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0.

16:34

78': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:30

Ο κόσμος προσπαθεί να ανεβάσει τους παίκτες του Ράσταβατς.

16:26

70': Ο Ναδάλες γυρνάει ωραία στον Στόουκς και εκείνος κάνει απογοητευτικό τελείωμα από το ύψος του πέναλτι.

16:23

67': Στη θέση του Κοντοέ ο Σιατραβάνης για τον Απόλλωνα.

16:20

64': Νέο άστοχο σουτ του Κοντοέ.

16:17

61': Σουτάρει ο Κοντοές εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

16:17

61': Κίτρινη στον Λισγάρα.

16:15

59': Σουτάρει ο Ντουρίτσκοβιτς από μέσα δεξιά, κοντράρει η μπάλα και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:12

56': Κάστρο αντί Μπρίτο για την Ξάνθη.

16:11

Ο Τριάδης εκτελεί κόρνερ, ο Λισγάρας παίρνει την κεφαλιά νικώντας τον Κύργια και στέλνει την μπάλα στην άλλη γωνιά για το 1-0.

16:11

55': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:10

54': Κίτρινη στον Μενδρινό.

16:07

51': Κίτρινη στον Μπαξεβανίδη.

16:03

47': Διαγώνιο σουτ του Μπρίτο από μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Τσόβιτς.

16:01

46': Τριάδης αντί Κίκε για την Ξάνθη.

16:01

16:01

15:47

Λήξη πρώτου μέρους.

15:46

44': Κίτρινη στον Καμαρά.

15:43

41': Μακρινό σουτ του Λισγάρα, δεν έχει καμία τύχη.

15:39

Πιο επικίνδυνος δείχνει ο Απόλλων.

15:37

36': Σε θέση οφσάιντ ο Στόουκς, σωστή η υπόδειξη.

15:36

35': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Εκτελεί ο Μενδρινός και η μπάλα απομακρύνεται.

15:33

32': Κίτρινη στον Ντουρίτσκοβιτς.

15:32

31': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κονέ βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Στόουκς κάνει προβολή από τη μικρή περιοχή και αστοχεί.

15:31

Ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

15:30

Στο έδαφος ο Κίκε, μικρή διακοπή.

15:26

25': Κακό γύρισμα προς τον Ζίβκοβιτς, εκείνος χάνει την ισορροπία του αλλά προλαβαίνει να διώξει προ του Στόουκς.

15:23

Κακό ματς προς το παρόν με πολλά λάθη.

15:19

18': Κίτρινη στον Στόουκς για θέατρο.

15:15

14': Ευκαιρία για την Ξάνθη! Εκτελεί φάουλ ο Ντουρίτσκοβιτς, ο Ζησόπουλος παίρνει την κεφαλιά και λίγο έλειψε να βάλει αυτογκόλ. Ελάχιστα έξω πέρασε η μπάλα, ενώ από το κόρνερ δεν βγήκε φάση.

15:14

14': Στην πλάτη της άμυνας φεύγει ο Αλμπάνης αλλά από καλή θέση επιλέγει να κάνει πάσα για τον Στόουκς και η φάση χάνεται.

15:12

10': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Ντουρίτσκοβιτς και ο Τσόβιτς μπλοκάρει.