Ο Άρης νικά Αιγινιακό και... καιρό και συνεχίζει να προελαύνει στην πορεία του προς τη Σούπερ Λίγκα.

16:52

Λήξη του ματς! 1-4.

16:49

90'+1: Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Δεν αποφέρει κάτι.

16:49

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:46

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Λάθος στην άμυνα, ο Ντούνης μπαίνει μόνος του στην αντίπαλη περιοχή και κάνει το σουτ, ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι η μπάλα.

16:45

86': Μακρινό σουτ του Ζούρκου, διώχνει σε κόρνερ ο Αναγνωστόπουλος. Δεν αποφέρει κάτι.

16:43

Ο Σοφιάνης βγάζει κάθετη μπαλιά στον Ζούρκο, εκείνος κάνει το σουτ με τη μία μέσα από την περιοχή και τη στέλνει στα δίχτυα.

16:43

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

16:41

83': Σέντρα του Ντούνη από τα αριστερά, ο Σόουζα κάνει την γυριστή κεφαλιά προς τα πίσω, μαζεύει ο Τόλιος.

16:39

80': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:38

79': Πλασέ του Ντούνη από τα αριστερά μέσα από την περιοχή, τον κλείνει καλά ο Τόλιος, άουτ η μπάλα. Ο Τόιος τη βρίσκει με το αριστερό, θα έπρεπε να δοθεί κόρνερ.

16:35

76': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Νίκιτς στη θέση του Παυλίδη.

16:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Ανδρικόπουλο.

16:34

75': Σουτ του Παυλίδη, μαζεύει ο Τόλιος.

16:29

Διαμαντόπουλος και Ντούνης παίζουν εξαιρετικά το ένα-δύο, με τον πρώτο να σκοράρει μέσα από την περιοχή.

16:29

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:27

69': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:27

68': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ζούρκος στη θέση του Τοπαλίδη.

16:24

65': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς στη θέση του Πλατέλλα.

16:22

Ο Παυλίδης ελίσσεται ωραία, αποφεύγει τον Ανδρικόπουλο και με πλασέ μέσα από την περιοχή κάνει το 3-0.

16:22

64': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:20

61': Σουτ του Παυλίδη μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:16

57': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Χότζιτς στη θέση του Πετρούση.

16:16

57': Σουτ του Παυλίδη, άουτ η μπάλα.

16:10

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Αντεπίθεση, ο Βαλεριάνος βγάζει ωραία σέντρα από τα αριστερά, ο Διαμαντόπουλος αστοχεί εξ επαφής.

16:09

50': Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:09

50': Εκτελείται από τα δεξιά, ζητούν χέρι οι γηπεδούχοι σε σουτ του Πέριτς, νέο κόρνερ. Η μπάλα έχει βρει στον ώμο του Παυλίδη.

16:08

49': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:04

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!

16:04

46': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ανδρικόπουλος στη θέση του Πολύζου.