1
16:56

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:55

Σπουδαίο διπλό για την Παναχαϊκή, που ρεφάρει την εντός έδρας ήττα από τον Αιγινιακό και ανεβαίνει για την ώρα και πάλι στη 2η θέση της Β' Εθνικής.

16:55

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-1.

16:54

90'+3: Κίτρινη στον Σούλη για καθυστέρηση.

16:54

90'+2: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιαννιτσάνη, απογοητευτική...

16:53

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:52

90': Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Πολίμος αντί Ελευθεριάδη.

16:51

89': Πιέζουν οι γηπεδούχοι να βρουν το γκολ της ισοφάρισης, όχι και πολύ ορθόδοξα όμως.

16:43

82': Πλέγας αντί Στεργίδη, δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

16:42

80': Κόρνερ για τα Τρίκαλα περνά ανεκμετάλλευτο.

16:41

79': Γροντής αντί Χιντζίδη, τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

16:40

78': Κίτρινη στον Ντάσιο για φάουλ στον Μιλοσάβλιεφ.

16:36

74': ΔΟΚΑΡΙ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη από πλάγια δεξιά, η μπάλα στο δεξί δοκάρι του Σούλη.

16:33

71': Σεντράρει ο Πάνος από δεξιά, κεφαλιά του Γιαννιτσάνη, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:32

70': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Ζγκούρι αντί Τσιάρα.

16:30

68': Πολυχρόνης αντί Γκίνο στην πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

16:29

67': Εκτελεί ο Χιντζίδης, η μπάλα καταλήγει στον Τσιάρα, που θα πλασάρει από κοντά, αλλά θα κάνει σημαντική επέμβαση ο Σούλης, μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΤ.

16:28

67': Κόρνερ για τα Τρίκαλα.

16:25

63': Κίτρινη στον Λουμπαρδέα για φάουλ στον Σαχινίδη.

16:22

60': Νέο κόρνερ για τον ΑΟΤ, εκτελεί ο Χιντζίδης, κεφαλιά του Λεάντρο και άουτ η μπάλα.

16:21

59': Εκτελεί ο Ενλουντούλου, δεν διώχνει σωστά ο Σούλης, ο Μιλοσάβλιεφ θα πλασάρει και θα απομακρύνουν την μπάλα οι αμυντικοί της Παναχαϊκής.

16:20

59': Κόρνερ για τα Τρίκαλα.

16:19

57': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΤ, Ενλουντούλου αντί Τόμιτς.