Αποδοκιμασίες από τον κόσμο.

16:58

Λήξη αναμέτρησης, 0-0.

16:56

90'+5: Σέντρα του Αποστολόπουλου, κεφαλιά του Κόντε, μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

16:55

90'+4: Κίτρινη στον Σωτηρίου για καθυστέρηση.

16:52

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:51

90': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

16:51

89': Χέλκβιστ και Μανθάτης συνεργάζονται ωραία και την ώρα που πάει να σουτάρει ο Σουηδός, του βάζει την κόντρα ο Τριποτσέρης.

16:50

88': Καραχάλιος αντί Ζαραδούκα για τον Λεβαδειακό.

16:49

Στο έδαφος ο Ζαραδούκας, βγαίνει με φορείο.

16:48

86': Αδύναμο σουτ του Νικολιά από μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

16:46

85': Κίτρινη στον Μπέριο.

16:44

83': Κίτρινη στον Γαρουφαλιά.

16:41

80': Κίτρινη στον Ζαραδούκα.

16:39

77': Γιάκος αντί Βιδάλ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:37

76': Νίκας αντί Σουμπίνιο για τον Λεβαδειακό.

16:36

74': Κάκιστο σουτ του Νικολιά, άουτ η μπάλα.

16:35

74': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Τσαμπούρη, ο Γιακουμάκης δεν κάνει το πλασέ όπως θα ήθελε και αστοχεί.

16:32

71': Στη θέση του Χαλκιαδάκη ο Νικολιάς για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:30

69': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Σουμπίνιο και διώχνει ο Βελλίδης.

16:28

67': Στη θέση του Λεονάρντο ο Τριποτσέρης για τον Λεβαδειακό.

16:28

Δίπλα στη γραμμή είναι ο Βραζιλιάνος, αλλά δεν βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου. Με κάθε τρόπο ροκανίζουν χρόνο οι φιλοξενούμενοι.

16:26

Στο έδαφος ο Λεονάρντο. Οι συμπαίκτες του λένε στον πάγκο πως δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:25

64': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελεί ο Βιδάλ και η μπάλα απομακρύνεται.

16:22

61': Στη θέση του Μπετρά ο Χέλκβιτς, που ντεμπουτάρει για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:20

59': Εκτελεί φάουλ ο Βιδάλ, παίρνει την κεφαλιά ο Κόντε και αστοχεί.

16:19

Τον Χέλκβιστ σήκωσε ο Πετράκης.

16:15

Φλύαρος ο ΠΑΣ Γιάννινα, κυκλοφορεί την μπάλα χωρίς σαφή στόχο.

16:11

Αποδοκιμασίες από την εξέδρα για τις καθυστερήσεις που γίνονται.

16:10

Στο έδαφος ο Γιακουμάκης, διακοπή στο ματς. Φάνηκε να πέφτει υπερβολικά.

16:07

46': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης βγάζει τη σέντρα, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα χτυπά στην εξωτερική πλευρά της δεξιάς δοκού.

16:07

16:06

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:50

Λήξη πρώτου μέρους.

15:48

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:48

45': Μακρινό σουτ του Μαρκόφσκι, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

15:46

43': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελεί ο Καρανίκας και η μπάλα απομακρύνεται.

15:44

Αποβάλλεται ο Δημήτρης Φαράντος από τον πάγκο του Λεβαδειακού.

15:42

39': Κίτρινη στον Ομπιόρα.

15:40

37': Κίτρινη στον Μαρκόφσκι.

15:38

36': Βγάζει σέντρα ο Μανθάτης, ο Χαλκιαδάκης κοντρολάρει από το ύψος του πέναλτι, κάνει ένα γυριστό και αστοχεί.

15:38

Καθυστερήσεις από νωρίς ο Σωτηρίου, δέχεται τις παρατηρήσεις του διαιτητή.

15:36

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, μικρή διακοπή.

15:32

Βλέπουμε παιχνίδι κέντρου κατά κύριο λόγο.

15:28

Μικρή διακοπή, στον αγωνιστικό χώρο Σουμπίνιο, Μπετρά και Γαρουφαλιάς.

15:25

24': Σουτάρει ο Χαλκιαδάκης, μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

15:20

Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ο Λεβαδειακός.

15:16

Καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

15:12

Στο έδαφος ο Γιακουμάκης, μικρή διακοπή.

15:11

8': Μακρινό σουτ του Χαλκιαδάκη, άουτ η μπάλα.

15:09

6': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μανθάτης και αστοχεί.

15:05

3': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελεί ο Βιδάλ, ο Σωτηρίου διώχνει και το σουτ του Μανθάτη είναι άστοχο.

15:03

14:59

14:57

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

14:53

Από εντός έδρας ήττα κόντρα στον Παναιτωλικό προέρχονται οι Βοιωτοί.

14:49

Τρίτη νίκη στη σειρά ψάχνουν οι Ηπειρώτες, οι οποίοι παλεύουν για την είσοδο στην πεντάδα.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Λεβαδειακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Βελλίδης, Καρανίκας, Μπέριος, Μιχαήλ, Αποστολόπουλος, Γαρουφαλιάς, Μανθάτης, Βιδάλ, Χαλκιαδάκης, Μπετρά, Κόντε
Αναπ: Γιαννίκουλου, Γιάκος, Λίλα, Τσικάρσκι, Χέλκβιστ, Νικολιάς, Ντόλοβατς
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σωτηρίου, Τσαμπούρης, Αντιλέχου, Φαβάρο, Λεονάρντο, Ζαραδούκας, Νουάνκο, Μητρόπουλος, Γιακουμάκης, Σουμπίνιο, Μαρκόφσκι
Αναπ: Δασκαλάκης, Ιωαννίδης, Καθάριος, Νίκας, Τριποτσέρης, Σαβαντογκό, Καραχάλιος
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης) Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Χατζηνάκος (Δράμας) 4ος: Πουλημας (Κέρκυρας)