Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:39

Τελείωσε και αυτό το ματς, νίκη για τη Σαχτάρ με 2-1.

23:38

Τρομερή επέμβαση του Μπρούνο Πέρες στη γραμμή σε πλασέ του Φερέιρα, μένει το 2-1 στην Ουκρανία στις καθυστερήσεις.

23:32

89': Στη θέση του Μπανέγα ο Πισάρο για τη Σεβίλλη.

23:32

89': Απευθείας φάουλ από τον Ράσφορντ, άουτ η μπάλα.

23:29

86': Γύρισμα από δεξιά, ο Σάντρο Ραμίρεθ αργεί και όταν σουτάρει, η μπάλα χτυπά στα σώματα.

23:28

85': Στη θέση του Μουριέλ ο Σάντρο Ραμίρεθ για τη Σεβίλη.

23:26

83': Σκοράρει ο Λουκάκου, αλλά το γκολ ακυρώνεται γιατί έχει κοντρολάρει με το χέρι.

23:23

80': Στη θέση του Μάτα ο Μαρσιάλ για τη Γιουνάιτεντ.

23:18

75': Στη θέση του Σάντσες ο Ράσφορντ για τη Γιουνάιτεντ.

23:16

ΓΚΟΛ για τη Σαχτάρ, η οποία κάνει το 2-1 κόντρα στη Ρόμα. Ωραία εκτέλεση φάουλ του Φρεντ, οριζόντιο δοκάρι και μέσα η μπάλα.

23:15

Μένει το 1-1 στο άλλο ματς με τη Σαχτάρ να πιέζει και να ψάχνει την ανατροπή κόντρα στη Ρόμα.

23:14

71': Επικίνδυνη σέντρα του Σαράμπια, δεν προλαβαίνει την μπάλα ο Μουριέλ.

23:10

67': Απευθείας φάουλ από τον Μπανέγα, εύκολα ο Ντε Χέα.

23:08

65': Μπαίνει στην περιοχή ο Κορέα, κάνει και το σουτ και η μπάλα φεύγει ψηλά.

23:06

Στο 53-47% η κατοχή μπάλας για τη Σεβίλλη.

23:05

Φαίνεται να βολεύεται και με αυτό το αποτέλεσμα η Γιουνάιτεντ, η οποία δεν ρισκάρει με τίποτα.

23:01

58': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μουριέλ, άουτ η μπάλα.

22:57

ΓΚΟΛ για τη Σαχτάρ, η οποία ισοφαρίζει σε 1-1. Μπαλιά από την πλάτη της άμυνας στον Φερέιρα, εκείνος αδειάζει ωραία τον Μανωλά, πλασάρει από μέσα αριστερά και ισοφαρίζει.

22:56

54': Κόρνερ για τη Σεβίλλη. Εκτελεί ο Μπανέγα, μπλοκάρει ο Ντε Χέα.

22:31

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τη Σεβίλλη! Ο Νάβας βγάζει τη σέντρα, ο Μουριέλ από κοντά πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Ντε Χέα κάνει τρομερή επέμβαση.

22:29

45': Ευκαιρία για τη Σεβίλλη! Εκτελεί κόρνερ ο Μπανέγα, ο Μουριέλ κάνει ψαλιδάκι, ο Ενζονζί με κεφαλιά αλλάζει πορεία στην μπάλα και ο Ντε Χέα πραγματοποιεί καλή επέμβαση.

22:27

ΓΚΟΛ για τη Ρόμα, η οποία κάνει το 0-1 κόντρα στη Σαχτάρ. Τρομερή πάσα του Τζέκο για τον Ουντέρ, εκείνος πλασάρει από μέσα δεξιά και σκοράρει.

22:26

41': Κίτρινη στον Σάντσες.

22:25

40': Κόρνερ για τη Σεβίλλη. Εκτελεί ο Μπανέγα προς το δεύτερο δοκάρι, ο Ενζονζί παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:23

38': Μακρινό σουτ του ΜακΤόμινεϊ, αποκρούει ο Ρίκο.

22:19

34': Κόρνερ για τη Σεβίλλη, η οποία κερδίζει ένα ακόμη. Εκτελεί ο Μπανέγα πολύ δυνατά και η φάση περνά.

22:17

Στο 0-0 και το άλλο παιχνίδι της βραδιάς ανάμεσα σε Σαχτάρ και Ρόμα.

22:13

28': Αδύναμο σουτ του Κορέα, εύκολα ο Ντε Χέα.

22:10

25': Ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Σκαφτή μπαλιά του Σάντσες, ο Λουκάκου σουτάρει στην κίνηση και αστοχεί.

22:07

Από τις κερκίδες βλέπει το ματς ο Σερ Άλεξ Φέργκιουσον.

22:06

21': Κίτρινη στον Ενζονζί.

22:03

18': Ο Πογκμπά στη θέση του Ισπανού στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

22:02

Πρόβλημα με τον Ερέρα, δεν μπορεί να συνεχίσει.

22:01

15': Ευκαιρία για τη Σεβίλλη! Καλό σουτ του Νάβας εκτός περιοχής, λίγο έξω η μπάλα.

21:59

14': Μακρινό σουτ του Μπανέγα, ψηλά η μπάλα.

21:57

Κλείνει τους χώρους όσο καλύτερα μπορεί η Γιουνάιτεντ όταν χρειάζεται.

21:54

9': Κόρνερ για τη Γιουνάιτεντ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:51

Καλύτερα έχουν μπει οι Ισπανοί.

21:49

4': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μουριέλ, πέφτει και αποκρούει ο Ντε Χέα.

21:45

21:43

21:40

Στον πάγκο για τη Γιουνάιτεντ ο Πογκμπά. Είναι κάτι που έχει σχολιαστεί αρκετά και δείχνει πως η κόντρα του με τον Μουρίνιο συνεχίζεται.

21:38

Αρκετά τα άδεια καθίσματα λίγο πριν στη Σεβίλλη. Ωστόσο, πολύ γρήγορα γέμισαν.

21:34

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις με ξεκάθαρα φαβορί πάντως. Να δούμε αν θα το επιβεβαιώσουν οι Γιουνάιτεντ και Ρόμα.

21:30

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Σεβίλλης με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά. Ίδια ώρα η σέντρα στο Σαχτάρ - Ρόμα.