19:11

19:10

Τρίτο φετινό διπλό για τον Παναιτωλικό, που ανεβαίνει 9ος με 26 βαθμούς.

19:09

90'+8: Λήξη του αγώνα, 1-2.

19:08

90'+7: Βασιλούδης αντί Μάζουρεκ, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:04

90'+2: Ωραίο φαλτσαριστό πλασέ του Μάζουρεκ εντός περιοχής, άουτ.

19:03

90'+1: Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90'+1: Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Κλέσιο αντί Ρόσα.

19:01

88': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για καθυστερήσεις.

18:58

87': Κίτρινη στον Καραχάλιο για φάουλ στον Μπεχαράνο.

18:56

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, εκτελεί φάουλ από δεξιά ο Μάζουρεκ, κοντινή κεφαλιά του Ρόσα και άουτ η μπάλα.

18:52

79': Κίτρινη στον Γουίλιαν.

18:51

79': Κίτρινη στον Ζαραδούκα.

18:50

77': Ζαραδούκας αντί Καθάριου, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:48

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Υπέροχη απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσαμπούρη, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:45

73': Μακρινό σουτ του Μύγα, πολύ άστοχο.

18:44

72': Γουίλιαν αντί του τραυματία Άργκους, πρώτη αλλαγή και αναγκαστική για τον Παναιτωλικό.

18:38

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Καραχάλιος αντί Σουμπίνιο.

18:35

63': Σουτ του Πάουλο λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, άουτ.

18:31

Ο Μοράρ θα σημαδέψει τη δεξιά γωνία του Σωτηρίου και 1-2.

18:31

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:30

58': Σωτηρίου αντί Νίκα, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:28

Ο Σωτηρίου αναγκαστικά χωρίς ζέσταμα θα μπει στο ματς.

18:26

54': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή στον Επασί.

18:26

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Μάζουρεκ βγαίνει στην αντεπίθεση, πασάρει στον Ντίας, τον ανατρέπει καθαρά ο Επασί και νέο πέναλτι.

18:24

52': Κίτρινη στον Καθάριο.

18:24

52': Ο Μοράρ βρίσκει ωραία με τακουνάκι τον Πάουλο, ο οποίος θα σουτάρει δυνατά, αλλά η μπάλα θα φύγει αρκετά άουτ.

18:22

50': Κίτρινη στον Άργκους για φάουλ στον Καθάριο.

18:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

18:02

Με μεγάλο ενδιαφέρον αναμένεται το δεύτερο μέρος...

18:02

45': Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 1-1.

18:01

44': Εκτελεί φάουλ ο Σουμπίνιο από δεξιά, κεφαλιά με υπερένταση του Λεονάρντο, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:57

40': Κίτρινη στον Ρόσα για φάουλ στον Τσαμπούρη.

17:56

Ο Σουμπίνιο βρίσκει πανέμορφα τον Μαρκόφσκι στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού, ο οποίος από κοντά θα νικήσει τον Kυριακίδη και θα... πληγώσει την παλιά του ομάδα (1-1).

17:55

39': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:53

Δυνατή εκτέλεση από τον Μοράρ στο κέντρο της εστίας και 0-1, παρά την καλή αντίδραση του Επασί.

17:53

37': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:52

36': Κίτρινη στον Επασί.

17:52

36': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ. Ο Τσαμπούρης γυρίζει λανθασμένα την μπάλα με το κεφάλι προς τα πίσω, ο Επασί θα ανατρέψει τον Μοράρ και σωστά θα υποδειχθεί η παράβαση.

17:50

34': Κίτρινη στον Τσαμπούρη για φάουλ στον Μαρινάκη.

17:48

32': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:44

28': Κίτρινη στον Νίκα για φάουλ στον Μοράρ.

17:41

25': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, θα εκτελεστεί πλασαριστά και ο Ντίας θα σουτάρει δυνατά, πολύ ψηλά άουτ η μπάλα.

17:39

23': Ο Μύγας κάνει τη συρτή σέντρα από δεξιά, σουτ του Μάζουρεκ στην κίνηση, αποκρούει ο Επασί σε μια καλή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό.