-
3
16:52

16:52

Δεν γίνεται να αλλάξει η κατάσταση για τον Πλατανιά μετά και από αυτή την ήττα. Μόνο με θαύμα γλιτώνει τον υποβιβασμό.

16:51

Πολύτιμο τρίποντο για τους Ηπειρώτες, που μπαίνουν έτσι στο κόλπο της Ευρώπης.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα με 3-0.

16:47

16:46

90': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ωραία προσπάθεια από τον Ενσικουλού, κάνει και το πλασέ και η μπάλα περνάει έξω για λίγο.

16:43

Εκτελεί κόρνερ ο Βιδάλ στο πρώτο δοκάρι, ο Μπέριος παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 0-3.

16:42

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

16:41

84': Κίτρινη στον Πετρόπουλο.

16:41

84': Γύρισμα από τον Βιδάλ, σουτ του Μπετρά στην κίνηση και άουτ η μπάλα.

16:36

Στο έδαφος ο Γαρουφαλιάς, προσωρινή διακοπή.

16:33

77': Μπέριος αντί Τζημόπουλου για τον ΠΑΣ.

16:33

77'; Στανισάβλιεβιτς αντί Νίλι για τον Πλατανιά.

16:32

Έπεσε άτσαλα ο Τζημόπουλος και ζήτησε αλλαγή.

16:29

73': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελεί ο Βιδάλ και η μπάλα απομακρύνεται.

16:28

71': Νικολιάς αντί Μανθάτη για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:24

Στο έδαφος ο Βελλίδης, μικρή διακοπή.

16:22

65': Κίτρινη στον Μιχαήλ.

16:17

61': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

16:15

58': Φεύγει με φορείο ο Στάμου. Έχει κολάρο στον αυχένα. Τον αντικαθιστά ο Ντουαλά.

16:14

58': Στη θέση του Χαλκιαδάκη ο Γιάκος για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:10

53': Κίτρινη στον Χαλκιαδάκη. Ένταση γενικά ανάμεσα στους παίκτες.

16:10

53': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Τζημόπουλος κάνει την μπαλιά και με εντυπωσιακό γυριστό στην κίνηση ο Μιχαήλ σημαδεύει το δεξί δοκάρι.

16:08

Ωραία πάσα του Χαλκιαδάκη για τον Κόντε, ο τελευταίος πλασάρει από μέσα αριστερά στην απέναντι γωνία και κάνει το 0-2.

16:07

51': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

16:06

49': Στη θέση του Ουντότζι ο Κασάλιτσα για τον Πλατανιά.

16:06

49': Κίτρινη στον Βιδάλ.

16:04

Σουτάρει ο Χαλκιαδάκης, στα σώματα η μπάλα, στρώνεται στον Κόντε, εκείνος σουτάρει ξανά και κάνει το 0-1. Βρήκε στον Στάμου η μπάλα και άλλαξε λίγο πορεία.

16:04

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

16:02

16:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:47

Λήξη πρώτου μέρους.

15:46

45': Κόρνερ για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:44

42': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα!Ο Αποστολόπουλος μπαίνει στην περιοχή,γυρνάει στον Κόντε, εκείνος αργεί, η μπάλα πάει ξανά στον Αποστολόπουλο και με σουτ αστοχεί.

15:43

Στο έδαφος ο Πετρόπουλος, προσωρινή διακοπή.

15:40

38': Κόρνερ εκτελεί ο Νίλι, η μπάλα πάει στον Ενσικουλού, εκείνος σουτάρει με μία και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

15:38

37': Ο Νίλι σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Ενσικουλού και ο Βελλίδης αποκρούει. Στην εξέλιξη της φάσης ο Νίλι κάνει συρτό σουτ και αστοχεί.

15:35

33': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! Σέντρα από τον Μανθάτη, ο Μπετρά παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

15:34

32': Ο Κόντε στρώνει στον Μπετρά, εκείνος σουτάρει και δεν βρίσκει στόχο.

15:30

Έχει πέσει ο ρυθμός.

15:26

24': Σουτάρει ο Χαλκιαδάκης, κοντράρει η μπάλα και μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Κλιάιτς.

15:24

Φωνές στον Νίλι από τον Χατζηνικολάου για τις σέντρες του.

15:20

18': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Ενσικουλού με κεφαλιά βρίσκει τον Ουντότζι, εκείνος πλασάρει και ο Βελλίδης αποκρούει.

15:15

13': Κίτρινη στον Μαλσά.

15:14

Καλύτερα έχουν μπει οι φιλοξενούμενοι.

15:10

8': Κίτρινη στον Στάμου.

15:07

5': Αδύναμο σουτ του Ενσικουλού από πλάγια, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

15:04

3': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιαννινα! Ο Κόντε βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Τζημόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Χαλκιαδάκης με σουτ αστοχεί.