0
16:53

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας απόγευμα.

16:52

Εύκολο και δίκαιο τρίποντο για τον πάντα πρωτοπόρο Άρη στη Β' Εθνική στο φινάλε του α' γύρου.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0.

16:50

Ο Ντούνης βγάζει την κάθετη στον Μιλούνοβιτς, σουτ από τα πλάγια και δεξιά, λίγο πριν από τη μικρή περιοχή και στα δίχτυα, 3-0.

16:50

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:49

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στο "Κλεάνθης Βικελίδης".

16:48

90': Μακρινό σουτ Ντούνη, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Γκέκας.

16:46

Έχει πέσει ο ρυθμός και είναι λογικό πια...

16:42

84': Ο Παπαευθυμίου αντί του Κονέ. Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή του Βαζάκα για την ΑΣΑ.

16:42

Ενοχήσεις ο Κονέ, δεν μπορεί να συνεχίσει...

16:40

82': Μακρινό σουτ Ντούνη από τα αριστερά, πάνω από την εστία της Αναγέννησης Καρδίτσας.

16:36

Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Σταματάκης, στο λεπτό ξεκινά εκ νέου το ματς και επιστρέφει και ο άσος της ΑΣΑ στον αγωνιστικό χώρο...

16:33

75': Σέντρα Τζανακάκη από τα δεξιά, κεφαλιά Μιλούνοβιτς από το ύψος του πρώτου δοκαριού, άουτ.

16:30

72': Σουτ Βαλεριάνου με πολλά φάλτσα, πάνω από την εστία της Αναγέννησης Καρδίτσας.

16:29

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Άρη ο Σπανός. Ο Μαραγκός αντί του Πασά.

16:26

68': Δεύτερη αλλαγή και για την ΑΣΑ. Ο Βατουσιάδης στη θέση του Σουντούρα.

16:25

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς αντί του Πλατέλλα.

16:22

Ο Πλατέλλας εκτελεί από τα έντεκα μέτρα, κερδίζει τον Γκέκα και 2-0.

16:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:20

62': Ο Πασάς ανατρέπεται εντός περιοχής από τον Καραγιάννη, πέναλτι, χωρίς καμία αμφισβήτηση.

16:19

61': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Μπαστακού.

16:18

55': Πρώτη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Πλαβούκος στη θέση του Λεφίδη.

16:17

56': Κόρνερ για τον Άρη με τον Πλατέλλα από τα δεξιά, κεφαλιά Δεληζληση, χωρίς δύναμη, εύκολα μαζεύει ο Γκέκας.

16:13

52': Εξαιρετική κάθετη από τον Μουμίν, βρίσκει τον Πασά ο οποίος με σέντρα-σουτ απειλεί και η μπάλα καταλήγει κόρνερ, που περνά ανεκμεττάλευτο

16:06

47': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ! Εκτέλεση κόρνερ του Πλατέλλα, πρώτη κεφαλιά από τον Πασά και ο Ούγκο Σόουζα με δεύτερη κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

15:47

Στο έδαφος ο Κονέ. Πρώτες βοήθειες από το ιατρικό τιμ της Αναγέννησης. Σηκώνεται στο λεπτό.

15:40

37': Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινόπουλο.

15:31

30': Τεράστια ευκαιρία για τον ΑΡΗ! Ο Σουντουρά απομακρύνει λανθασμένα και ο Σόουζα ολομόναχος από τη μικρή περιοχή στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ.

15:28

25': Νέα ευκαιρία για τον ΑΡΗ! Η καρφωτή κεφαλιά του Δεληζήση μετά από την εκτέλεση του Χαντί, απομακρύνεται σωτήρια από τον Γκέκα.