1
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:52

Καλύτεροι οι γηπεδούχοι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, με δύο γκολ του Κάσες που είχε μπει αλλαγή και ένα του Κουσκουνά, επέστρεψαν στις επιτυχίες.

16:51

Τέλος αγώνα στη Δράμα. Η Δόξα νικάει με 3-1 τον Πανσερραϊκό στο τοπικό ντέρμπι

16:49

Πάσα του Γεωργιάδη από αριστερά στην πλάτη της άμυνας, ο Κουσκουνάς με πολύ ωραίο τελείωμα σημειώνει το 3-1

16:48

90+1: ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας, 3-1

16:47

90': Σουτ του Ρούσσου από την γραμμή της μεγάλης περιοχής, η μπάλα καταλήγει ψηλά άουτ. Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις

16:45

88' Μικρή διακοπή στον αγώνα λόγω τραυματισμού του Κάσες.

16:42

86: Κίτρινη κάρτα για τον Ντατίδη.

16:42

85': Οφσάιντ για τον Ενομό που προσπαθούσε να βγει στην επίθεση, λανθασμένη υπόδειξη.

16:40

Εφτά λεπτά για να λήξει ο αγώνας, ο Πανσερραϊκός πιέζει για να ισοφαρίσει.

16:38

81': Σουτ του Ριζογιάννη έξω από την περιοχή και αριστερά, έπειτα από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα πέρασε άουτ.

16:36

Ο Ρούτσης είχε περάσει αλλαγή στο 67' και βάζει ξανά τον Πανσερραϊκό στο παιχνίδι.

16:35

Ο Ενομό από δεξιά μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει, αποκρούει ο Βούρας και ο Ρούτσης με σουτ σκοράρει για τον Πανσερραϊκό.

16:34

78' ΓΚΟΛ για τον Πανσερραϊκό που μειώνει σε 2-1.

16:33

76': Οφσάϊντ ο Βαλλιάνος της Δόξας, σωστή υπόδειξη.

16:30

73': Ντατίδης στη θέση του Ματσούκα για τη Δόξα Δράμας.

16:27

70': Σέντρα από αριστερά για τη Δόξα Δράμας, ο Σιάκκας στην προσπάθεια του να αποκρούσει, στέλνει τη μπάλα κόρνερ με στραβοκλωτσιά.

16:24

67': Ο Ρούτσης στη θέση του Κρητικού για τον Πανσερραϊκό που ολοκληρώνει τις αλλαγές του.

16:24

66' Σουτ του Ρούσσου για τον Πανσερραϊκό, έξω από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

16:22

65': Κίτρινη κάρτα για τον Βαλλιάνο της Δόξας Δράμας.

16:20

Με δύο γκολ του Κάσες που αποτελεί τον ορισμό της "χρυσής" αλλαγής, η Δόξα Δράμας λοιπόν, προηγείται του Πανσερραϊκού με 2-0.

16:18

61': Ο Κουσκουνάς από θέση οφσάϊντ, παίρνει τη μπάλα, προχωράει και με σουτ σκοράρει αλλά το γκολ σωστά ακυρώνεται.

16:17

61': Ο Πόζογλου στη θέση του Ναζίμ για τον Πανσερραϊκό.

16:15

58': Σουτ του Ριζογιάννη έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Πολίτης.

16:13

Σέντρα του Κουσκουνά από δεξιά, ο Κάσες στο δεύτερο δοκάρι, με σουτ στην κίνηση, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.

16:13

56': Δεύτερο ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας και 2-0.

16:12

Σέντρα από αριστερά από τον Βιγκλή, ο Κάσες που μόλις είχε μπει στον αγώνα, στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα, με κεφαλιά σκοράρει και ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους.

16:11

55': ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας με τον Κάσες. 1-0

16:10

54': Δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Κάσες περνάει στη θέση του Μαρκόπουλου.

16:10

54' Γεωργιάδης αντί Καπνίδη για τη Δόξα Δράμας.

16:06

49': Κίτρινη κάρτα για τον Μαρκόπουλο.

16:05

3' Σουτ του Βιτλή έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Πολίτης.