1
19:11

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:09

Ήταν καλύτερος ο Ατρόμητος στο δεύτερο ημίχρονο, είχε τις ευκαιρίες και δικαιώθηκε στις καθυστερήσεις.

19:09

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

19:07

90'+4: Καρασαλίδης αντί Ουάρντα, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:05

Ο Γιαννούλης εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, προβολή του Χατζηισαΐα και 0-1.

19:05

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:05

90'+1: Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

87': Σέντρα του Βασιλακάκη από δεξιά, σκαστό σουτ του Γιαννούλη και κεφαλιά από τον Μπρούνο, με την μπάλα να φεύγει ψηλά άουτ.

18:57

83': Δυνατό σουτ του Κυριακόπουλου, άουτ.

18:54

81': Άλλη μια ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σουτ του Ντάουντα από το ύψος της περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Πασαλίδη και κόρνερ. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:54

80': Σουτ του Ιγκλέσιας, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:51

77': Δουβίκας αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

18:47

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Κυριακόπουλος αντί Καλτσά.

18:46

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ουάρντα βρίσκει ωραία τον Βασιλακάκη, ο οποίος θα αστοχήσει από πλεονεκτική θέση εντός περιοχής.

18:43

69': Μπουσούλατζιτς και Μπρούνο συνεργάζονται, ο πρώτος αντί να σουτάρει κάνει πάσα στο... πουθενά.

18:41

68': Σουτ του Τόνσο εκτός περιοχής, αρκετά άστοχο.

18:38

64': Εκτελεί φάουλ ο Γιαννούλης, δεν μπορεί να κάνει την προβολή ο Βασιλακάκης, άουτ.

18:35

61': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα, Τζααντί αντί Τσιλιανίδη.

18:32

59': Σουτάρει ο Καλτσάς, η μπάλα όμως βρίσκει στον Μανιά άθελά του και καταλήγει άουτ.

18:32

58': Μπρούνο αντί Ντιγκινί, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο και αναγκαστική.

18:31

57': Κίτρινη στον Γιαννούλη του Ατρόμητου.

18:29

56': Έχει χτυπήσει ο Ντιγκινί και θα αποχωρήσει, όπως φαίνεται.

18:27

54': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, ωραία κεφαλιά του Ντιγκινί, η μπάλα σταματά στην πάνω πλευρά των διχτύων.

18:26

53': Κίτρινη στον Πασαλίδη για φάουλ στον Βσσιλακάκη.

18:23

49': Κίτρινη στον Μάντσον για φάουλ στον Ιγκλέσιας με το χέρι.

18:19

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ντάουντα αντί Σάκιτς.

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.