3
17:01

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:01

Ο ΟΦΗ ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και δίκαια φτάνει στο τρίποντο.

16:58

Η ομάδα του Ηρακλείου με τη νίκη της αυτή και σε συνδυασμό με την εντός έδρας ήττα της Παναχαϊκής από τον Αιγινιακό, περνάει στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας.

16:58

Τελευταίο σφύριγμα στο παιχνίδι από τον διαιτητή Αντωνίου, ο ΟΦΗ νικάει 3-0.

16:54

90+1': Μακρινό σουτ του Μάνου, η μπάλα περνάει άουτ από το οριζόντιο δοκάρι.

16:53

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στο παιχνίδι.

16:53

90': Κίτρινη κάρτα για τον Μπέλη της Σπάρτης.

16:50

87': Ο ΟΦΗ ζητάει πέναλτι σε χέρι αμυντικού της Σπάρτης έπειτα από σουτ του Κοέλιο.

16:48

Αυτή θα είναι η τέταρτη σερί νίκη για τον ΟΦΗ στο πρωτάθλημα.

16:46

83': Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Ο Κοέλιο στη θέση του Κουτσιανικούλη. Η ομάδα του Ηρακλείου ολοκληρώνει τις αλλαγές της.

16:45

Σέντρα του Ντίνα από δεξιά, ο Μάνος στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα και σημειώνει το δεύτερο του γκολ σήμερα

16:45

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ και 3-0

16:44

81': Σε θέση οφσάιντ ο Βουό.

16:43

80': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Σπάρτη. Ο Φουρτάδο στη θέση του Παναγιώτου

16:42

Η Σπάρτη προσπαθεί να αντιδράσει χωρίς αποτέλεσμα όμως. Δύσκολα θα αποφύγει την πρώτη εντός έδρας ήττα, φέτος, στο πρωτάθλημα

16:39

Πανηγυρισμοί στην κερκίδα από τους φίλους του ΟΦΗ.

16:38

Η ομάδα του Ηρακλείου εκτός έδρας έχει απολογισμό τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μία ήττα. Όπως όλα δείχνουν σήμερα θα σημειώσει την πέμπτη νίκη.

16:34

72': Ο Ντίνας περνάει στη θέση του Πορτουλίδη για τον ΟΦΗ.

16:34

70': Κίτρινη κάρτα στον Μάνο του ΟΦΗ

16:31

Ο Μάνος συνδυάζεται με τον Κουτσιανικούλη, σέντρα του τελευταίου από δεξιά, ο άσος του ΟΦΗ με σουτ μέσα από την περιοχή, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα της Σπάρτης.

16:30

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ και 2-0

16:29

66' Σέντρα του Μουζακίτη από αριστερά, στο δεύτερο δοκάρι σουτ του Σουλιώτη, η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι. Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη

16:28

65': Φάουλ του Τριανταφυλάκου από τα 30 μέτρα και δεξιά όπως επιτίθεται η Σπάρτη, η μπάλα λίγο άουτ από το αριστερό δοκάρι

16:26

63': Σουτ του Κοτσιανικούλη από καλή θέση, μπλοκάρει ο Γιακουμής.

16:24

61': Κόρνερ από αριστερά για τον ΟΦΗ, με γροθιές αποκρούει ο Γιακουμής, σουτ του Μονιάκη η μπάλα λίγο άουτ από το αριστερό δοκάρι. Νέα ευκαιρία για τον ΟΦΗ

16:23

60': Ο Κουτσιανικούλης από τη μικρή περιοχή, με σουτ, σημαδεύει το δεξί δοκάρι. Ευκαιρία για τον ΟΦΗ

16:21

59' Αλλαγή για τη Σπάρτη, ο Μπέλης στη θέση του Τσιμότζι.