Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Μεγάλη «ανάσα» για τον Αιγινιακό που θέλει να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις.

16:53

Ήττα - σοκ για την Παναχαϊκή που σε συνδυασμό με το πέρασμα του ΟΦΗ από τη Σπάρτη υποχωρεί στην τρίτη θέση.

16:52

Λήξη του ματς! 0-1.

16:52

Και ο Σούλης στη μεγάλη περιοχή στην τελευταία λογικά φάση!

16:49

90'+4: Απευθείας βολές του Ελευθεριάδη, διώχνει εντυπωσιακά ο Τόλιος.

16:46

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

16:46

90': Σουτ του Ελευθεριάδη, πέφτει και μπλοκάρει ο Τόλιος.

16:43

87': Εκτελείται και αυτό, δεν αποφέρει κάτι.

16:42

86': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:39

83': Κίτρινη κάρτα στον Τοπαλίδη.

16:38

82': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:37

81': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Ελευθεριάδης πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, διώχνει εντυπωσιακά ο Τόλιος.

16:36

80': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ζούρκος στη θέση του Πέριτς.

16:31

76': Κίτρινη κάρτα στον Μπιλάλι.

16:30

75': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Μπιλάλι στη θέση του Σοφιάνη.

16:28

Προσπαθούν να ροκανίσουν τον χρόνο οι παίκτες του Αιγινιακού, με παίκτες να πέφτουν συχνά τραυματίες στο έδαφος και το ιατρικό τιμ να επεμβαίνει.

16:25

70': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Ελευθεριάδης, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

68': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Βασιλείου στη θέση του Πολυχρόνη.

16:23

68': Μακρινό σουτ του Λιόλιου από τα 40 μέτρα που προσπάθησε να «κρεμάσει» τον Σούλη, λίγο άουτ η μπάλα.

16:20

65': Κίτρινη κάρτα στον Αντωνιάδη.

16:18

63': Κίτρινη κάρτα στον Μακρυδημήτρη.

16:14

59': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ανδρικόπουλος στη θέση του Γκατσολάρι.

16:12

Διακόπτεται συχνά λόγω τραυματισμών το ματς.

16:06

51': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Γκίνο, νέο κόρνερ.

16:04

49': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή, ο Μωραΐτης κάνει το σουτ από το ύψος του πέναλτι, άουτ η μπάλα.

16:01

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

15:59

46': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μουστακόπουλος στη θέση του Φωτάκη.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου! 0-1.

15:46

Ένα λεπτό καθυστερήσεις.

15:44

44': Επιχειρεί το σουτ ο Φωτάκης, δεν είναι καλό, άουτ η μπάλα.

15:43

43': Πιάνει το σουτ ο Σοφιάνης, άουτ η μπάλα.

15:41

41': Σουτ του Πολυχρόνη, στα χέρια του Τόλιου η μπάλα.

15:36

36': Εκτελείται το νέο κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

15:35

35': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται, ο Ντάσιος κάνει το γυριστό σουτ, νέο κόρνερ.

15:34

34': Κίτρινη κάρτα στον Σοφιάνη.

15:34

33': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Γέμισμα στην μεγάλη περιοχή του Αιγινιακού, ο Σωτηράκος βρέθηκε σε θέση βολής, πρόλαβε και βγήκε και μπλόκαρε ο Τόλιος.

15:30

30': Κίτρινη κάρτα στον Γκίνο.

15:29

29': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Στεργίδης στη θέση του Μασούρα.

15:25

25': Σουτ του Πέριτς, πάνω από τα δοκάρια.

15:24

Σέντρα του Τοπαλίδη, ο Σοφιάνης πηδά πιο ψηλά από όλους και πιάνει την κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

15:24

24': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

15:22

22': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Το εκτελεί ο Γκατσολάρι, σταματά για φάουλ η φάση.

15:20

20': Δυνατό σουτ του Ελευθεριάδη, πέφτει στη γωνία του και μπλοκάρει ο Τόλιος.

15:18

18': Βρίσκει χώρο και σουτάρει έξω από την περιοχή ο Πολύζος, πάνω από την εστία του Σούλη η μπάλα.

15:15

15': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Φωτάκης, δεν αποφέρει κάτι.

15:10

10': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Ελευθεριάδης, διώχνει με γροθιές ο Τόλιος που παίρνει και το φάουλ.

15:07

7': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. To εκτελεί ο Γκατσολάρι, με τους φιλοξενούμενους να ισχυρίζονται ότι η μπάλα πέρασε τη γραμμή. Συνεχίζεται το ματς.

15:06

6': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Φωτάκης, ο Σωτηράκος πιάνει την κεφαλιά, στην αγκαλιά του Τόλιου η μπάλα.