Σκαρφαλώνουν ξανά στην κορυφή οι "ασπρόμαυροι".

21:22

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 3-0.

21:22

90'+4: Ο Μάτος με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στο δοκάρι,αλλά προηγουμένως έχει κάνει επιθετικό φάουλ. Ως μη γενόμενη η φάση.

21:18

21:14

86': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Μπαίνει από αριστερά στην περιοχή ο Μλαντένοβιτς, κάνει το σουτ και αστοχεί.

21:10

83': Στη θέση του Αγκάνοβιτς ο Χούμπτσεφ για την ΑΕΛ.

21:09

81': Κίτρινη στον Γκόικοβιτς.

21:06

78': Κάνιας αντί Πέλκα για τον ΠΑΟΚ.

21:04

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μακ μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει το σουτ και αστοχεί.

21:03

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Πρίγιοβιτς δίνει στον Μπίσεσβαρ, ο τελευταίος προσπαθεί να κρεμάσει τον Μπόζοβιτς και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

21:03

75': Κόρνερ για την ΑΕΛ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01

73': Αντί του Βιεϊρίνια ο Αζεβέδο για τον ΠΑΟΚ.

20:57

69': Κίτρινη στον Ντέλετιτς, ο οποίος ήταν στον πάγκο. Συμπλήρωσε έτσι κάρτες.

20:54

66': Δοκιμάζει το πόδι του ο Βιεϊρίνια και η μπάλα πάει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:53

65': Στη θέση του Ναζλίδη ο Περόνε για την ΑΕΛ.

20:49

62': Στη θέση του Κάμπος ο Μακ για τον ΠΑΟΚ.

20:49

61': Σουτάρει εκτός περιοχής ο Μάτος, ψηλά η μπάλα.

20:46

59': Σουτ στην κίνηση από τον Κάμπος, άουτ η μπάλα.

20:42

Έξι αγώνες χωρίς νίκη θα συμπληρώσει σήμερα η ΑΕΛ.

20:38

50': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Αγκάνοβιτς σουτάρει από μέσα αριστερά και αστοχεί.

20:36

Ο Πέλκας δίνει ωραία στον Πρίγιοβιτς, εκείνος πλασάρει ανενόχλητος από μέσα δεξιά και κάνει το 3-0.

20:36

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:35

47': Οφσάιντ ο Ναζλίδης, σωστή υπόδειξη.

20:34

46': Σουτάρει ο Πέλκας από μέσα αριστερά και μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

20:33

46': Μλαντένοβιτς αντί Γιοβάνοβιτς για την ΑΕΛ.

20:33

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο