17:01

17:01

Ουσιαστικά τελειώνει με την παραμονή με αυτή την ισοπαλία ο Λεβαδειακός.

16:59

Χωρίς νίκη για άλλη μία αγωνιστική μένει ο Απόλλων, που είναι στο +1 από την Κέρκυρα και πηγαίνει εκεί για να παίξει σε μία εβδομάδα.

16:59

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

16:56

90'+4: Κάκιστο σουτ του Ανιέτε, άουτ η μπάλα.

16:54

Μεγάλη ένταση ανάμεσα στους δύο πάγκους.

16:54

Στο έδαφος ο Επασί, κερδίζει χρόνο.

16:54

90'+2: Άστοχο σουτ του Τσουκαλά εκτός περιοχής.

16:53

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:52

90': Κακό σουτ του Κοντοέ, δεν βρίσκει στόχο.

16:50

88': Ο Καστιγέχος πάει πρώτος στην μπάλα, ο Ζαραδούκας τον γκρεμίζει, αλλά ο Θάνος κρίνει πως δεν υπάρχει παράβαση. Πέναλτι, λοιπόν, που δεν δίνεται στους γηπεδούχους.

16:50

88': Τσουκαλάς αντί Κονέ για τον Απόλλωνα.

16:46

Στο έδαφος ξανά ο Μητρόπουλος. Δεν έχει άλλη αλλαγή ο Λεβαδειακός.

16:44

81': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Εκτελεί ο Κονέ και η μπάλα απομακρύνεται.

16:42

80': Μακρινό σουτ από τον Καραχάλιο, άουτ η μπάλα.

16:38

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, δέχτηκε την μπάλα στο πρόσωπο.

16:37

75': Τραγικό φάουλ από τον Κονέ, που είναι σε κακή μέρα.

16:37

Έξαλλοι οι γηπεδούχοι.

16:37

75': Απίστευτο! Παίρνει πίσω την αποβολή ο Θάνος και δίνει κίτρινη στον Αντιλέχου. Ο τέταρτος του είπε ότι έκανε το φάουλ ο άλλος αμυντικός των φιλοξενούμενων.

16:35

73': Αποβάλλεται ο Λεονάρντο με δεύτερη κίτρινη, με δέκα ο Λεβαδειακός.

16:34

72': Καραχάλιος αντί Καθάριου για τον Λεβαδειακό.

16:33

71': Αλίβοντιτς αντί Ναδάλες για τον Απόλλωνα.

16:32

70': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης εκτελεί φάουλ, ο Μαρκόφσκι παίρνει από κοντά την κεφαλιά και αστοχεί.

16:29

Βαθιά διαγώνια μπαλιά, ο Γιακουμάκης φεύγει στην πλάτη της άμυνας και με ωραίο σουτ ισοφαρίζει σε 1-1.

16:29

67': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:29

66': Μακρινό σουτ του Ναδάλες, μπλοκάρει ο Επασί.

16:25

63': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιακουμάκης σουτάρει με τη μία, η μπάλα κοντράρει στον Ζησόπουλο και φεύγει λίγο έξω. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

16:24

61': Κίτρινη στον Μπελγκαζουανί που μπήκε πριν λίγο.

16:21

59': Στη θέση του Νιάς ο Μπελγκαζουανί για τον Λεβαδειακό.

16:19

57': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

16:17

Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ, η απομάκρυνση είναι κακή, ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά και από κοντά ο Μπαρτολίνι ανοίγει το σκορ.

16:16

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:15

52': Κεφαλιά του Καστιγέχος, άουτ η μπάλα.

16:12

Καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

16:09

47': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Κονέ, ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά και ο Μπαρτολίνι με αδύναμο πλασέ στο δεύτερο δοκάρι στέλνει την μπάλα πάνω στον Επασί.

16:08

46': Ανιέτε αντί Ντεβέσα για τον Απόλλωνα.

16:07

16:05

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:49

Λήξη πρώτου μέρους.

15:47

45'+1: Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ωραία διαγώνια μπαλιά του Τσαμπούρη, ο Νιάς μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και πλασάρει άσχημα.

15:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

44': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Το εκτελεί ο Κονέ, ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα χτυπάει στον Ζησόπουλο και καταλήγει στην αγκαλιά του Επασί.

15:41

40': Κίτρινη στον Κοντοέ.

15:41

Στο έδαφος ο Τσαμπούρης, μικρή διακοπή.

15:39

Στραβοπάτησε ο Μπαρτολίνι και βγαίνει για λίγο εκτός.

15:35

Δεν έχει αλλάξει επί της ουσίας το ποσοστό στην κατοχή μπάλας, είναι στο 70-30% για τους γηπεδούχους.

15:31

30': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Ναδάλες δίνει στον Ντεβέσα, εκείνος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, αλλά δεν νικά τον Επασί.

15:29

28': Κίτρινη στον Λεονάρντο.

15:28

27': Στη θέση του Ντιόγκο, που δεν μπορεί να συνεχίσει, ο Ζαραδούκας για τον Λεβαδειακό.

15:24

23': O Κοντοές αλλάζει με τον Ντεβέσα, κάνει το γύρισμα και ο Καστιγέχος με προβολή δεν προλαβαίνει.

15:23

22': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Καθάριος εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

15:20

Στο έδαφος ο Ντιόγκο, προσωρινή διακοπή.

15:18

17': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης βγάζει σέντρα, ο Μαρκόφσκι πλασάρει στην κίνηση και ο Τσόβιτς μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

15:17

Στο 71-29% η κατοχή μπάλας.

15:16

Πιέζουν οι γηπεδούχοι.

15:12

Φωνές του Ανιγκό στον Γιακουμάκη γιατί δεν γυρνάει όσο πρέπει.

15:09

Παίρνει πρωτοβουλίες από δεξιά ο Στάθης.

15:05

15:01

14:59

14:55

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

14:51

Από νίκη κόντρα στην Κέρκυρα προέρχονται οι Βοιωτοί.

14:48

Το πρώτο τρίποντο επί Γιώργου Παράσχου ψάχνει η "Ελαφρά Ταξιαρχία".

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης με τον Λεβαδειακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Τσόβιτς, Στάθης, Ζσόπουλος, Μπαρτολίνι, Κοντοές, Παπάζογλου, Κονέ, Ναδάλες, Ντεβέσα, Αλμπάνης, Καστιγέχος
Αναπ: Χουάντερσον, Κύργιας, Τσουκαλάς, Μενδρινός, Ανιέτε, Χουάρες, Αλίβοντιτς
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Επασί, Τσαμπούρης, Αντιλέχου, Λεάντρο, Ντιόγκο, Ομπιόρα, Νιάς, Μητρόπουλος, Καθάριος, Γιακουμάκης, Μαρκόφσκι
Αναπ: Σωτηρίου, Φαβάρο, Ζαραδούκας, Καλτσάς, Καραχάλιος, Νίκας, Μπελγκαζουανί
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών) Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Γκάγκας (Λάρισας) 4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)