-
0
19:12

19:11

Δίκαιη νίκη για την Ένωση, που με 47 βαθμούς προσπερνά για την ώρα τον ΠΑΟΚ στην κορυφή.

19:10

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:08

90'+2: Έξοχη ασίστ του Λιβάγια στον Χριστοδουλόπουλο, άστοχο το κοντινό πλασέ, μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ.

19:06

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:05

89': Κίτρινη στον Αραούχο για φάουλ στον Τριανταφυλλόπουλο.

19:03

87': Μαντίντα αντί Πασαλίδη, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:02

86': Τακουνάκι του Χριστοδουλόπουλου, αδύναμο πλασέ του Αραούχο, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

19:01

84': Μακρινό σουτ του Μανιά, δεν αντιδρά σωστά ο Τσιντώτας, απομακρύνει την μπάλα ο Μπακάκης.

18:58

82': Κίτρινη στον Μοράν για φάουλ στον Δουβίκα.

18:58

81': Σουτ του Γκάλο μετά από πάσα του Αραούχο, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:57

81': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο σημαδεύει το αριστερό δοκάρι με σουτ εντός της περιοχής.

18:54

78': Ο Μασούντ βρίσκει ωραία τον Αραούχο στη μεγάλη περιοχή, άστοχο το σουτ του Αργεντινού. Δεν είναι στη μέρα του ο Αραούχο...

18:53

77': Δουβίκας αντί Τσιλιανίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

18:50

74': Ο Λιβάγια πασάρει στον Αραούχο, που θα κάνει το σουτ στην κίνηση, δεν είναι καλό, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

18:49

73': Ο Μπέρτος κάνει βαθιά μπαλιά για τον Μανιά, βγαίνει λανθασμένα ο Τσιντώτας σε πρώτο χρόνο, θα διορθώσει τελικά το λάθος του και θα διώξει την μπάλα.

18:46

70': Κίτρινη στον Πασαλίδη για φάουλ στον Αραούχο.

18:45

69': Κόρνερ κερδίζει ο Μπακάκης για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:43

67': Ο Μπέρτος κάνει τη συρτή σέντρα, τακουνάκι του Μανιά, η μπάλα σταματά στον Λαμπρόπουλο.

18:42

66': Ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Μανιάς βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της ΑΕΚ, πλασάρει πέφτοντας, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

18:37

Ο Χριστοδουλόπουλος ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-0.

18:37

61': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:36

60': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ! Χέρι εντός περιοχής κάνει ο Σελίν μετά από συνεργασία του Χριστοδουλόπουλου με τον Γκάλο, σωστή υπόδειξη.

18:35

59': Κόρνερ για την ΑΕΚ, εκτελεί ο Μασούντ, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

18:34

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Τόνσο εκτελεί το κόρνερ, σουτ στην κίνηση του Σελίν, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

18:33

57': Χριστουδουλόπουλος αντί του τραυματία Κονέ, τρίτη αλλαγή και αναγκαστική για την ΑΕΚ.

18:32

Έχει χτυπήσει ο Κονέ.

18:32

56': Κόρνερ για τον Αστέρα.

18:31

55': Σελίν αντί Καλτσά, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

18:28

Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

18:27

51': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ, λάθος του Τόνσο, κλέβει την μπάλα ο Λιβάγια και πλασάρει από πλάγια αριστερά της περιοχής, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

18:24

48': Κίτρινη στον Κυριακόπουλο για φάουλ στον Μπακάκη.

18:24

48': Πλασέ του Μοσούντ εκτός περιοχής, άστοχο.

18:22

46': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ, Λιβάγια αντί Μπακασέτα και Κονέ αντί Γαλανόπουλου.

18:22

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.