1
16:52

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:51

Έχασε το πολύτιμο διπλό μέσα από τα χέρια της η Κέρκυρα, ο Κάστρο έσωσε την Ξάνθη από την ήττα.

16:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

16:50

Ο Τριάδης κάνει τη σέντρα από αριστερά, ωραία κεφαλιά του Κάστρο εντός περιοχής και 1-1.

16:49

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:46

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

89': Γκράσι αντί Ρόλε, τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα.

16:43

87': Δύο διαδοχικά κόρνερ για την Ξάνθη περνούν ανεκμετάλλευτα.

16:42

86': Κίτρινη στον Αντέτζο για φάουλ στον Κάστρο.

16:42

86': Γυριστό κοντινό σουτ του Κάστρο μετά από σέντρα του Τριάδη, η μπάλα περνά άουτ.

16:41

85': Μυτίδης αντί Επστάιν, δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα.

16:40

84': Κίτρινη στον Σιόντη για φάουλ στον Φασίδη.

16:38

82': Τρία σερί κόρνερ για την Ξάνθη περνούν ανεκμετάλλευτα.

16:37

81': Ο Σπίνουλας διώχνει σε κόρνερ προ του Κάστρο.

16:36

80': Σουτ του Κασάδο, άστοχο.

16:34

78' Καρφωτή κεφαλιά του Μπαλάφα, που ήταν σε θέση οφσάιντ, μετά τη σέντρα του Παμλίδη από δεξιά, ο Ζίβκοβιτς διώχνει εντυπωσιακά, μεγάλη ευκαιρία για το 0-2 χάνει η Κέρκυρα.

16:31

75': Σουτ του Γέντρισεκ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:29

74': Σουτ του Τριάδη, η μπάλα περνά άουτ.

16:28

73': Αρτυματάς αντί Γεωργίου, πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα.

16:26

71': Κάστρο αντί Ντουρίτσκοβιτς, τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη.

16:25

70' Κίτρινη στον Επστάιν.

16:25

69' Ο Φασίδης κάνει το σουτ εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

16:22

Ο Γεωργίου ξεκινά από θέση οφσάιντ και σεντράρει από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Επστάιν, αποκρούει ο Ζίβκοβιτς και νέο σουτ του Γερμανού για το 0-1.

16:20

64': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:19

63': Ο Ρόλε εκτελεί κόρνερ, ο Αντέτζο πιάνει την κεφαλιά και ο Μπαξεβανίδης διώχνει πάνω στη γραμμή, νέα ευκαιρία για την Κέρκυρα.

16:18

63': Τριάδης αντί Κίκε, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

16:17

61' Κίτρινη στον Ντουρίτσκοβιτς για φάουλ στον Μπαλάφα.

16:16

60': Η εκτέλεση κόρνερ του Ρόλε περνά ανεκμετάλλευτη.

16:15

59': Βολ πλανέ του Παμλίδη μετά από σέντρα του Επστάιν από αριστερά, η μπάλα σκάει στο έδαφος, ο Ζίβκοβιτς διώχνει σε κόρνερ, σημαντική ευκαιρία για την Κέρκυρα.

16:11

55' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μεχία, ο Γιαννακόπουλος διώχνει με γροθιές.

16:10

55' Κίτρινη στον Μπαλάφα για φάουλ στον Κίκε.

16:10

54': Φασίδης αντί Μπρίτο, πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη.

16:08

52' Κεφαλιά του Λισγάρα μετά από σέντρα του Ντουρίτσκοβιτς, η μπάλα περνά άουτ.

16:05

50': Δύο διαδοχικά κόρνερ για την Κέρκυρα περνούν χωρίς κάτι σημαντικό.

16:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.