Άνετη νίκη για τον ΟΦΗ, που ανεβαίνει στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας.

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του αγώνα...

18:47

Το εκτελεί ο Λίταινας, διώχνει σε κόρνερ ο Στρέζος.

18:46

83': Κίτρινη κάρτα στον Κομεσίδη.

18:46

Φάουλ σε καλό σημείο για τη Βέροια...

18:43

80': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ! Ο Αργυρόπουλος παίρνει τη θέση του Ντίνα.

18:40

78’: Ο Μπολάκης κάνει τη σέντρα από τη δεξιά πλευρά, ο Βουό πιάνει δύσκολη κεφαλιά και ο Γιαγκιόζης αποκρούει σε κόρνερ.

18:38

75': Μεγάλη φάση για τη Βέροια! Ο Μπαστιάνος εκτελεί φάουλ από τα αριστερά, ο Δαμιανάκης πιάνει την κεφαλιά και ο Στρέζος πραγματοποιεί τεράστια εξ επαφής απόκρουση, με τη μπάλα να βρίσκει εν συνεχεία και στο δοκάρι.

18:31

68': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Λίταινας εκτελεί ένα φάουλ λίγο μπροστά από το κέντρο και αριστερά, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά, κάνει γκελ μπροστά από τον Στρέζο που διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ.

18:27

64': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μονιάκη, αρκετά μετρά εκτός περιοχής, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

18:26

63': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μαχαίρας αντικαθιστά τον Παπαστεριανό.

18:25

62': Κίτρινη κάρτα στον Λίταινα, για φάουλ στον Μπολάκη.

18:24

62': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια. Έξω ο Γιαμόα, μέσα ο Μέξης.

18:20

ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ! Ο Βουό στέλνει στα αριστερά τη μπάλα, πέφτει αντίθετα ο Γιαγκιόζης και 3-0.

18:19

55': Πέναλτι για τον ΟΦΗ! Ο Μάνος μπαίνει από δεξιά και ανατρέπεται από τον Καψάλη λίγα εκατοστά εντός περιοχής.

18:18

54': Οφσάιντ ο Μάνος, είναι στην ίδια ευθεία με τον αμυντικό...

18:16

Εκτελεί ο Λίταινας, απομακρύνουν οι αμυντικοί σε πλάγιο.

18:14

53': Φάουλ σε καλό σημείο για τη Βέροια, πλάγια και αριστερά, κοντά στη γραμμή της μεγάλης περιοχής.

18:09

46': Σέντρα του Μπαλάκη από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Ντίνα αλλά εκείνος σουτάρει πάνω στον Γιαγκιόζη, που μπλοκάρει.