-
3
21:20

21:20

Άκρως αποτελεσματικός ο ΠΑΟΚ, διπλασίασε τις νίκες του κόντρα στον Ατρόμητο και περιμένει να μάθει τον αντίπαλό του στους «4» του Κυπέλλου.

21:19

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-3.

21:18

90'+2: Σουτ του Ούμπιντες από το σημείο του πέναλτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:17

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

89': Σουτ του Ούμπιντες, διώχνει ο Πασχαλάκης και κόρνερ στην εξέλιξη της φάσης που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

21:13

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ, κεφαλιά-πάσα του Ρισβάνη στον Κωτσόπουλο, την κεφαλιά του οποίου θα εξουδετερώσει θεαματικά και πάνω στη γραμμή ο Πασχαλάκης.

21:10

84': Κόρνερ κερδίζει ο Κρέσπο για τον ΠΑΟΚ, θα εκτελεστεί πλασαριστά και θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

21:08

82': Άλλη μια ωραία ενέργεια του Κωτσόπουλου, που θα σεντράρει με εξωτερικό φάλτσο και ο Μπρούνο θα κάνει την κεφαλιά, με την μπάλα να περνά άουτ.

21:07

Αμέσως μετά το 1-3 Σκίμπε και Τσάνας έφυγαν από το γήπεδο.

21:05

Ο Μπίσεσβαρ βρίσκει ολομόναχο τον Κουλούρη, ο οποίος καλυπτόταν και δεν έχει πρόβλημα να νικήσει στο τετ α τετ τον Μίρκοβιτς για το 1-3.

21:05

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:02

76': Σέντρα του Κιβρακίδη, γυριστή κεφαλιά του Κωτσόπουλου, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

21:01

75': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ και ντεμπούτο για τον Μουλέν, αντικαθιστώντας τον Σάκχοφ.

20:59

73': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κυριακίδης αντί Νάτσου.

20:53

Αφύλακτος ο Κάνιας εκτός περιοχής, θα κάνει το δυνατό ευθύβολο σουτ και ο Μίρκοβιτς δεν θα μπορέσει να διώξει στη δεξιά του γωνία, 1-2.

20:53

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:52

Και μέχρι στιγμής ο Κωτσόπουλος κλέβει την παράσταση, έχοντας κάνει άνω κάτω την άμυνα του ΠΑΟΚ...

20:51

66': Φάση διαρκείας για τον Ατρόμητο με διαδοχικά σουτ του Κωτσόπουλου, στην τελευταία προσπάθεια του νεαρού φορ ο Μαλεζάς θα διώξει πάνω στη γραμμή.

20:47

Μπορεί ο Ατρόμητος να χρειάζεται ένα θαύμα με τρία γκολ, αλλά η ισοφάριση ζέστανε τον κόσμο του και ενθαρρύνει την ομάδα... Με χειροκροτήματα αντέδρασε στο 1-1 ο μεγαλομέτοχος του Ατρόμητου, Γιώργος Σπανός, που σηκώθηκε όρθιος από την κλασική του θέση στα επίσημα.

20:46

61': Μπίσεσβαρ αντί Πέλκα, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:46

60': Κίτρινη στον Σάκιτς για φάουλ στον Σάκχοφ.

20:44

58': Δυνατό σουτ του Ούμπιντες, διώχνει με το πόδι ο Βαρέλα, ψάχνει και δεύτερο γκολ ο Ατρόμητος.

20:42

57': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Κρέσπο αντί Μάτος.

20:40

Ο Μπουσούλατζιτς δέχεται την πάσα του Βασιλακάκη και πλασάρει εξ επαφής τον Πασχαλάκη, που θα απομακρύνει την μπάλα, αλλά στην επαναφορά ο Κωτσόπουλος κάνει ωραία ενέργεια, σεντράρει από αριστερά και ο Βασιλακάκης με κεφαλιά φέρνει το ματς στα ίσα (1-1).

20:39

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:35

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο προπονητής της Εθνικής Μίκαελ Σκίμπε μαζί με τον άμεσο συνεργάτη του Κώστα Τσάνα.

20:34

48': Εκτελεί ο Ούμπιντες, η κεφαλιά του Κωτσόπουλου θα φύγει άουτ.

20:34

48': Εκτελεί φάουλ ο Ούμπιντες, διώχνει σε κόρνερ ο Κάνιας.

20:31

46': Βασιλακάκης αντί Ντιγκινί, Κωτσόπουλος αντί Ντάουντα, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Ατρόμητο.

20:31

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.