-
1
19:09

19:09

Λαμία και Ατρόμητος μοιράζονται βαθμούς ύστερα από ένα συναρπαστικό δεύτερο μέρος. Είχε τις ευκαιρίες ο Ατρόμητος για το 1-2, δεν τις αξιοποίησε όμως.

19:08

90'+4: Τέλος του αγώνα, 1-1.

19:05

90'+2: Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Όμο πάει να διώξει την μπάλα στη μικρή περιοχή, σημαδεύει όμως τον Μάντσον και η μπάλα θα φύγει ελάχιστα άουτ.

19:05

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

88': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο για καθυστέρηση.

19:01

87' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα από δεξιά του Ουάρντα, κοντινή προβολή του Ντάουντα και ψηλά άουτ η μπάλα.

19:01

86' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ουάρντα σουτάρει εκτός περιοχής, ο Παπαδόπουλος χάνει την μπάλα αρχικά, αλλά θα αντιδράσει σωστά κατόπιν στο εξ επαφής σουτ του Ντάουντα.

18:58

85' Μακρινό σουτ του Ούμπιντες, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:57

84': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Καραγιάννης αντί Βάντερσον.

18:53

80': Σάκιτς αντί Κιβρακίδη, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:49

76' Σουτ του Μπλάζιτς, άουτ η μπάλα.

18:47

74': Αναστασόπουλος αντί Πριντέτα, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:46

72' Κίτρινη στον Ασίγκμπα για τρικλοποδιά στον Γιαννούλη.

18:45

72' Ευκαιρία για τη Λαμία, ο Πριντέτα κάνει την κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Πίτι, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

18:44

Ο Παπαδόπουλος κάνει τραγικό λάθος, μπερδεύεται με τον Πριντέτα κι ενώ έχει βγει χωρίς λόγο εκτός περιοχής μετά από βαθιά μπαλιά, από μακριά ο Ντιγκινί πλασάρει εύστοχα για το 1-1.

18:43

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:42

69' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ούμπιντες αντί του Μπουσούλατζιτς, Μπρούνο αντί Βασιλακάκη.

18:41

68' Εκτελεί το φάουλ ο Ντιγκινί, ο Παπαδόπουλος διώχνει με γροθιές.

18:41

Ο Ουκρανός κάνει χέρι σε εκτέλεση φάουλ του Ντιγκινί. Οι Περιστεριώτες ζητούν πέναλτι, ο διαιτητής Σκουλάς κρίνει ότι η παράβαση έγινε εκτός περιοχής.

18:39

65': Δεύτερη κίτρινη στον Μπούντνικ και αποβολή. Με 10 θα συνεχίσει η Λαμία.

18:37

63' Μακρινό σουτ του Μάντσον, άουτ.

18:32

58': Κίτρινη στον Πίτι για αγκωνιά στον Χατζηισαΐα.

18:31

57': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βασιλακάκη, πολύ ψηλά άουτ η μπάλα.

18:30

57': Κίτρινη στον Μπούντνικ για φάουλ στον Μπουσούλατζιτς.

18:29

Θαυμάσια απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πίτι, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Γιαννιώτης στην αριστερή του γωνία και 1-0.

18:28

55': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:26

53' Κίτρινη στον Κιβρακίδη για φάουλ στον Βάντερσον.

18:25

52': Κίτρινη στον Μπλάζιτς για διαμαρτυρία.

18:24

51' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μάντσον βρίσκει τον Κιβρακίδη, ο οποίος πλασάρει τον Παπαδόπουλο και ο τελευταίος θα διώξει με τα πόδια.

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.