Καθάρισαν με την παραμονή οι Βοιωτοί με αυτό το τρίποντο.

19:05

Λήξη αγώνα, νίκη για τον Λεβαδειακό με 2-0.

19:04

90'+3: Ο Τουρμάν με το τακουνάκι βρίσκει τον Παμλίδη και εκείνος αστοχεί.

19:02

90'+1: Ομπιόρα αντί Γιουσούφ για τον Λεβαδειακό.

19:01

19:01

90': Διαγώνιο σουτ του Λεονάρντο, άουτ η μπάλα.

18:59

Δεν δείχνει να μπορεί να αντιδράσει η Κέρκυρα.

18:55

84': Τρομερή πάσα του Τσαμπούρη για τον Γιακουμάκη, εκείνος πλασάρει από μέσα αριστερά και ο Γιαννακόπουλος αποκρούει.

18:54

Στο έδαφος ο Επασί, μικρή διακοπή.

18:51

80': Στη θέση του Σιόντη ο Αρτυματάς για την Κέρκυρα.

18:50

79': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Τσαμπούρης, παίρνει την κεφαλιά ο Μαρκόφσκι και αστοχεί.

18:44

73': Σουτ του Μαρκόφσκι, άουτ η μπάλα.

18:42

72': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Εκτελεί ο Ρόλε και η μπάλα απομακρύνεται.

18:41

70': Παμλίδης αντί Επστάιν για την Κέρκυρα.

18:38

Από γέμισμα του Επασί, λάθος υπολογισμός από τον Αντέτζο, η μπάλα περνά από πάνω του, ο Γρομητσάρης χάνει τον Γιακουμάκη και ο τελευταίος εκτελεί για το 2-0.

18:37

66': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:36

65': Κίτρινη στον Μπαλάφα για διαμαρτυρία.

18:36

Στο έδαφος ο Τσαμπούρης, μικρή διακοπή.

18:32

60': Στη θέση του Σουμπίνιο ο Μπελγκαζουανί για τον Λεβαδειακό.

18:30

59': Επικίνδυνο γύρισμα του Γιουσούφ, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Μαρκόφσκι.

18:29

58': Στη θέση του Ιωάννου ο Αντέτζο για την Κέρκυρα.

18:28

Πονάει ο Ιωάννου και ζητά αλλαγή.

18:27

56': Δεν απομακρύνεται η μπάλα, ο Γεωργίου σουτάρει και ο Επασί μπλοκάρει.

18:21

Ο Τσαμπούρης βγάζει τη σέντρα, ο Μαρκόφσκι νικά στον αέρα τον Σιόντη και εκτελεί με κεφαλιά για το 1-0.

18:20

49': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:19

48': Ο Σουμπίνιο εκτελεί κόρνερ, ο Νιάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:17

46': Κακό σουτ του Επστάιν εκτός περιοχής.

18:17

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

18:16

18:01

Λήξη πρώτου μέρους.

17:58

"Πέρασε ένα ολόκληρο ημίχρονο και δεν κάναμε σουτ στην εστία", είπε ο Ματζουράκης.

17:57

42': Άστοχο σουτ του Αναστασίου.

17:53

38': Σέντρα από τον Γιουσούφ, η μπάλα φεύγειλίγο πάνω από τα δοκάρια.

17:48

33': Μακρινό σουτ του Μητρόπουλου, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Γιαννακόπουλος.

17:45

30': Καθυστερεί ο Σουμπίνιο εντός περιοχής, τον κόβει ο Σιόντης.

17:42

"Κλέβουμε την μπάλα και δεν κάνουμε μία διαγώνια πάσα να βγούμε στην επίθεση σωστά", φωνάζει ο Ματζουράκης.

17:38

23': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Γιουσούφ και η μπάλα απομακρύνεται.

17:33

18': Τρομερή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιακουμάκης κάνει το γύρισμα, ο Μητρόπουλος σουτάρει στην κίνηση και πάνω στη γραμμή διώχνει ο Σπίνουλας.

17:32

Αρκετά τα λάθη.

17:28

Πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι.

17:24

Να μένουν ψηλά οι παίκτες του ζητά ο Ανιγκό.

17:22

Προσπαθεί να αναπτυχθεί ο Λεβαδειακός.

17:18

3': Κίτρινη στον Ρόλε.

17:18

3': Καλό σουτ του Ρόλε από μακριά, άουτ η μπάλα.

17:16

17:13

17:09

Καίγονται για βαθμούς οι Φαίακες, που θέλουν δεύτερο τρίποντο μετά από αυτό κόντρα στον Πλατανιά.

17:05

Από ήττα στην Ξάνθη προέρχονται οι Βοιωτοί, σε ματς που είχαν προηγηθεί.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με την Κέρκυρα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Επασί, Τσαμπούρης, Αντιλέχου, Λεονάρντο, Ντιόγκο, Νιασέ, Μητρόπουλος, Γιουσούφ, Γιακουμάκης, Σουμπίνιο, Μαρκόφσκι
Αναπ: Σωτηρίου, Μπελγκαζουανί, Φαβάρο, Νουάνκο, Ζαραδούκας, Τριποτσέρης, Σαβαντογκό
ΚΕΡΚΥΡΑ
Γιαννακόπουλος, Σπίνουλα, Αναστασίου, Ιωάννου, Γρομητσάρης, Γεωργίου, Σιόντης, Μπαλάφας, Επστάιν, Ρόλε, Τουράμ
Αναπ: Κουτζαβασίλης, Αντέτζο, Αρτυματάς, Ζορμπάς, Παμλίδης, Μυτίδης
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας) Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Φωτόπουλος (Αθηνών) 4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)