0
16:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:58

Καλύτερος ο Άρης που πήρε δίκαια τη νίκη και φωνάζει δικαιολογημένα και για γκολ που του ακυρώθηκε.

16:57

Λήξη του ματς! 1-0.

16:56

90'+3: Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Κάσσος. Ήταν, αλλά δεν επηρέαζε τη φάση.

16:54

90'+1: Ευκαιρία για τη Σπάρτη. Ο Φουρτάδο κάνει το σουτ από τα δεξιά μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος. Φωνάζουν για χέρι οι παίκτες του Άρη.

16:53

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:48

86': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Νίκιτς στη θέση του Πλατέλλα.

16:48

85': Γυριστό σουτ του Γουόρντεν, λίγο άουτ η μπάλα.

16:47

85': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Φουρτάδο στη θέση του Παναγιώτου.

16:43

81΄: Αλλαγή για τον Άρη. Ο Παυλίδης στη θέση του Μπαστακού.

16:42

Μικρή διακοπή, καθώς αντιμετωπίζει πρόβλημα ο Γιακουμής. Μπαίνει μέσα η γιατρός.

16:37

75': Κίτρινη κάρτα στον Κάσσο.

16:36

Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά, ο Δεληζήσης πηδά και πιάνει την κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

16:36

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:35

72': Κίτρινη κάρτα στον Παναγιώτου.

16:33

70': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Τσιοφου στη θέση του Ράντι.

16:32

69': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Εξ επαφής κεφαλιά του Κάσσου, διώχνει με διπλή προσπάθεια ο Γιακουμής.

16:29

67': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Πλατέλλας, η μπάλα φτάνει μετά το διώξιμο του Γιακουμή στον Κάσσο που πιάνει το σουτ και σκοράρει, αλλά το γκολ δεν μετράει. Ο ρέφερι έχει δώσει επιθετικό φάουλ στον γκολκίπερ, αν και το ριπλέι δεν δείχνει να τον δικαιώνει... Έχει πέσει αποκρούοντας ο αντίπαλος γκολκίπερ.

16:28

65': Κίτρινη κάρτα στον Γουόρντεν.

16:25

63': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:24

62': Καλή στιγμή για τη Σπάρτη. Ο Βοσνακίδης επιχειρεί δύο φορές εξ επαφής να νικήσει τον Αναγνωστόπουλο, τον σταματά.

16:23

59': Σουτ του Βαλεριάνου αριστερά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:22

59': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μπουζούκης στη θέση του Τσιμόντζι.

16:22

57': Ζητά χέρι του Βοσνακίδη ο Άρης. Έχει βρει η μπάλα, αλλά το είχε μαζεμένο, ο Τζουμαλάκης δεν δίνει κάτι.

16:18

55': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πασάς στη θέση του Χαντί.

16:12

49': Καλή στιγμή για τον Άρη. Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Πλατέλλα στο δεύτερο δοκάρι, ο Σόουζα δεν πιάνει οπως θα ήθελε την κεφαλιά, λίγο άουτ η μπάλα.

16:11

48': Φωνάζουν για πέναλτι οι παίκτες του Άρη. Έχει σηκώσει αρκετά ψηλά το πόδι και βρίσκει στο πρόσωπο τον Κάσσο στην περιοχή ο παίκτης της Σπάρτης.