2
16:51

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:50

Πρώτη νίκη για τους Δραμινούς μετά από 8 ανεπιτυχείς προσπάθειες, παραμένει χαμηλά στη βαθμολογία η Βέροια.

16:50

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

16:49

Τραγικό λάθος του Λαζόπουλου, ο Κουσκουνάς θα νικήσει στο τετ α τετ τον Γιαγκιόζη για το 0-2.

16:49

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

16:47

90'+1: Κόρνερ για τη Δόξα, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

16:46

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

88': Κόρνερ για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:43

87': Κίτρινη στον Κουσκουνά.

16:41

85': Ευκαιρία για τη Δόξα, ο Κουσκουνάς σεντράρει από δεξιά, το πλασέ του Κάσες στην κίνηση θα φύγει λίγο άουτ.

16:40

84': Κίτρινη στον Κάσες για καθυστέρηση.

16:40

83': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Ριζογιάννης, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:39

83': Κίτρινη στον Σουλιώτη για φάουλ στον Κάσες.

16:37

81': Κίτρινη στον Λαζόπουλο για φάουλ στον Σιώπη.

16:35

79': Βαλλιάνος αντί Γουνδουλάκη, τρίτη αλλαγή για τη Δόξα.

16:33

77': Μεγάλη ευκαιρία για τη Δόξα, ο Κουσκουνάς, από κόντρα σε αμυντικό των γηπεδούχων, πλασάρει ολομόναχος τον Γιαγκιόζη, η μπάλα όμως θα φύγει ψηλά άουτ.

16:30

73': Κίτρινη στον Καψάλη για φάουλ στον Γουνδουλάκη.

16:28

72': Δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα, Ντατίδης αντί Νατσιόπουλου.

16:25

69': Κόρνερ για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:24

68': Κάσες αντί Αρναρέλλη, πρώτη αλλαγή για τη Δόξα Δράμας.

16:23

67': Μακρινό δυνατό σουτ του Δόρη, άουτ.

16:22

66': Σέντρα του Αρναρέλλη από δεξιά, σουτ του Μαρκόπουλου στην κίνηση, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαγκιόζης.

16:20

64': Κόρνερ για τη Βέροια, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

16:20

64': Ζυγκερίδης αντί Λίταινα, δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια.

16:15

59': Κόρνερ για τη Δόξα παραχωρεί ο Σουλιώτης, εκτελεί ο Γουνδουλάκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:13

56': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Σιώπη.

16:05

49': Θα περάσει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

16:04

48': Σουτ του Γουνδουλάκη, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

16:02

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.