0
16:57

Ευχαριστούμε, καλή συνέχεια.

16:56

Η Σπάρτη επιβεβαίωσε ξανά πως είναι μία καλή ομάδα φέτος. Είχε και τις καλύτερες ευκαιρίες για τη νίκη.

16:56

Πέταξαν βαθμούς οι Πατρινοί μετά τις συνεχόμενες νίκες τους.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, 0-0 το αποτέλεσμα.

16:54

90'+4: Κόρνερ για την Παναχαϊκή, Χαμηλά η εκτέλεση του Αργυρόπουλου και νέο κόρνερ. Δεν προκύπτει κάτι ούτε από αυτό με τον Γιακουμή να δίνει αρχικά τη λύση και την μπάλα να απομακρύνεται μετά.

16:50

16:49

89': Ευκαιρία για τη Σπάρτη! Ο Ράντι βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Φουρτάδο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:47

87': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη! Ωραία αντεπίθεση, ο Ράντι με κάθετη βρίσκει τον Φουρτάδο, εκείνος περνά τον αντίπαλό του, πάει να πλασάρει και ο Σούλης του κλείνει το οπτικό πεδίο και αποκρούει.

16:46

Βιάζεται η Παναχαϊκή, αλλά κάνει εύκολα λάθη.

16:42

81': Φουρτάδο αντί Τσιμόντζι για τη Σπάρτη.

16:39

78': Συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ ο Γουόρντεν.

16:36

Στο 64-36% η κατοχή μπάλας για την Παναχαϊκή.

16:33

73': Μπουζούκης αντί Τριανταφυλλάκου για τη Σπάρτη.

16:32

72': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Φωτάκης, ο Ντάσιος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:29

69': Κυνηγόπουλος αντί Στεργίδη για την Παναχαϊκή.

16:29

69': Κίτρινη στον Νιάρο.

16:27

Παίρνει μέτρα τώρα η Παναχαϊκή, που ψάχνει το γκολ.

16:23

63': Μακρινό σουτ του Μουστακόπουλος, εύκολα ο Γιακουμής.

16:23

62': Στη θέση του Γκίνο ο Αργυρόπουλος για την Παναχαϊκή.

16:22

61': Ευκαιρία για τη Σπάρτη! Ο Ράντι κάνει τη σέντρα, ο Ράνος πλασάρει στην κίνηση και αστοχεί από καλή θέση.

16:20

Πολύ αργός παραμένει ο ρυθμός.

16:16

55': Κόρνερ για τη Σπάρτη. Εκτελείται από τον Ράντι και η φάση περνά.

16:12

Έχουν μπει καλύτερα οι φιλοξενούμενοι.

16:08

48': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Φωτάκης και η μπάλα απομακρύνεται.

16:06

16:05

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:53

62% - 38% η κατοχή για την Παναχαϊκή. Κάκιστο ματς, πάντως, και αυτό αποτυπώνεται και από τις τελικές που είναι 2-0 υπέρ των γηπεδούχων.

15:49

Λήξη πρώτου μέρους.

15:44

41': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Ράντι, λανθασμένη η υπόδειξη.

15:42

39': Απελπιστικά άστοχο σουτ από τον Τσιμόντζι.

15:39

36': Γουόρντεν αντί Μπαρέττα για τη Σπάρτη.

15:36

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μπαρέττας.

15:32

30': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:30

Στο 60-40% η κατοχή μπάλας για τους φιλοξενούμενους.

15:29

26': Ο Ράντι εκτελεί κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, ο Βοσνακίδης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

15:25

Υπάρχει και κόσμος της Παναχαϊκής στις εξέδρες και αυτός είναι που ακούγεται.

15:22

Δεν μπορεί να αναπτυχθεί όπως θα ήθελε η Παναχαϊκή.

15:18

14': Δοκιμάζει το πόδι του ο Τριανταφυλλάκος και αστοχεί.