Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βέροια - Άρης 0-1.

Ένταση μεταξύ των παικτών και διακοπή...

18:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

18:47

Στην εκτέλεση ο Διαμαντόπουλος, ο Γιαγκιόζης, πέφτει σωστά και αποκρούει, στην επαναφορά, όμως, υπάρχουν μόνο "κίτρινοι" (κανείς της Βέροιας, που είναι σαν να κοιμούνται), ο Πασάς πλασέ στο τετ α τετ και 0-1.

18:46

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:45

89': Κόκκινη στον Δαμιανάκη με δεύτερη κίτρινη. Σωστή η απόφαση.

18:45

88': Πέναλτι για τον Άρη! Καθαρό χέρι του Διαμιανάκη σε σέντρα του Κάσου από θέση μέσα αριστερά.

18:44

87': Ο Λαζόπουλος ανατρέπει τον Ντούνη μέσα στην περιοχή, ορισμός πέναλτι, που δεν το δίνει λανθασμένα ο διαιτητής για τον Άρη.

18:42

86': Νέα ευκαιρία για τον Άρη. Ο Ντούνης μπαίνει από τα δεξιά, δυνατό διαγώνιο σουτ, με τα πόδια απομακρύνει ο Γιαγκιόζης.

18:41

85': Τεράστια ευκαιρία για Άρη. Ο Διαμαντόπουλος από το ύψος της μικρής περιοχής, επιχειρεί το πλασέ υπό πίεση, διώχνει ο Γιαγκιόζης,

18:40

84': μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια. Κόρνερ για τη Βέροια με τον Μπαστιάνο από τα αριστερά, κεφαλιά Ζυγκερίδη από το δεύτερο δοκάρι, ελάχιστα άουτ.

18:38

82': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά και αυτό χαμένο...

18:37

81': Φάουλ για τον Άρη με τον Ντούνη αό τα αριστερά, ο Δεληζήσης από κοντά το σουτ, διώχνει σωτήρια ο Γιαγκιόζης.

18:36

80': Κόρνερ με τον Ντούνη από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:32

76': Οφσάιντ ο Ιντζόγλου, σωστή υπόδειξη.

18:32

76': Κρύος ο Αναγνωστόπουλος, αλλά μπλοκάρει το φάουλ, που κέρδισε η Βέροια από την αποβολή με τον Μπαστιάνο στην εκτέλεση από τα αριστερά.

18:31

75': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, αναγκαστική επί της ουσίας. Ο δεύτερος τερματοφύλακας του Άρη, ο Αναγνωστόπουλος στη θέση του Μπούρμπου.

18:28

Ο τέταρτος ρέφερι πήρε χαμπάρι τι συνέβη στη φάση

18:28

72': Αποβολή για τον Καντιμοίρη, σωστή, απευθείας κόκκινη. Χρησιμοποίησε το χέρι του εκτός περιοχής.

18:27

71': Τεράστια φάση για τη Βέροια... Ο Καντιμοίρης διώχνει αρχικά το σουτ του Μπαστιάνου, είναι εκτός περιοχής, στην επαναφορά νέο σουτ από τον παίκτη της Βέροιας, απομακρύνει προ της γραμμής της εστίας του Άρη ο

18:26

70': Σουτ Κοζάκη από θέση έξω δεξιά, στα 30 μέτρα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Άρη.

18:25

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Πασάς μέσα, Παυλίδης έξω.

18:25

68': Καλή ευκαιρία για τους Θεσσαλονικείς. Φάουλ για τον Άρη με τον Ντούνη, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά, Μπούρμπος σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά Διαμαντόπουλου, άουτ.

18:21

65': Εκτελεί και πάλι ο Ντούνης, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:20

64': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ντούνης από τα δεξιά... Κεφαλιά Δεληζήση, η μπάλα στην περιοχή της Βέροιας και νέο κόρνερ.

18:19

63': Πρώτη αλλαγή και για τη Βέροια. Ο Ζυγκερίδης αντί του Μέξη.

18:17

61': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Μπαργκάν.

18:12

56': Σουτ Μπούρμπου έξω από την περιοχή, άουτ.

18:09

53': Οφσάιντ ο Παυλίδης, σωστή υπόδειξη.

18:07

51': Κόρνερ για τον Άρη με τον Μπαργκάν από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:05

49': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Παυλίδης δίνει σε Διαμαντόπουλο, πλασάρει από κοντά (μέσα αριστερά στο ύψος της μικρής περιοχής), αλλά αστοχεί!

18:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.