-
0
19:08

19:07

Δίκαιη νίκη του Ατρόμητου, χωρίς να εντυπωσιάσει πήρε το τρίποντο ενάντια στην ΑΕΛ που έπαιξε για το «Χ», αλλά δεν τα κατάφερε.

19:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:06

90'+2: Κόρνερ για τον Ατρόμητο κερδίζει ο Μπρούνο, εκτελεί ο Ούμπιντες πλασαριστά με τον Μπρούνο για να κερδίσουν χρόνο, χάνεται η μπάλα.

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Από μία κίτρινη σε Ντάουντα και Ζίζιτς για αψιμαχία.

19:02

89': Κόρνερ παραχωρεί ο Χούμπτσεφ, εκτελεί ο Γιαννούλης, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:01

88': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Καρασαλίδης αντί Βασιλακάκη.

18:58

85': Ο Ούμπιντες θα βρει ωραία τον Βασιλακάκη στη μικρή περιοχή, δεν θα κάνει καλό τελείωμα ο τελευταίος, μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

18:55

81': Δυνατό μακρινό σουτ του Μάντσον, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:54

80': Κίτρινη στον Μλαντένοβιτς για φάουλ στον Γιαννούλη.

18:53

79': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα του Ούμπιντες από δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Ντάουντα στον Βασιλακάκη και το σουτ του τελευταίου θα φύγει λίγο άουτ.

18:50

77': Κεφαλιά του Ντιγκινί χωρίς τύχη μετά την εκτέλεση του Γιαννούλη.

18:50

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Γιοβάνοβιτς.

18:48

75': Περόνε αντί Αγκάνοβιτς, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:48

74': Μακρινό σουτ του Μπρούνο, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:46

73': Μάντσον αντί Μπουσούλατζιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:43

70': Μακρινό σουτ του Ούμπιντες, άουτ η μπάλα.

18:38

65': Αλλαγή στην αλλαγή για την ΑΕΛ, Μλαντένοβιτς αντί Κρίζμαν.

18:37

64': Κόρνερ παραχωρεί ο Ζίζιτς, εκτελεί ο Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:35

Ο Μπρούνο δίνει στον Ντιγκινί, ο οποίος από δεξιά βρίσκει με τη μία τον Ντάουντα στη μικρή περιοχή και ο τελευταίος από κοντά γράφει το 1-0. Ωραίο γκολ.

18:34

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:33

60': Κίτρινη στον Χούμπτσεφ για φάουλ στον Ντιγκινί.