19:09

19:08

Προβληματισμός στον Πανιώνιο, τρίτο ματς στη σειρά χωρίς νίκη.

19:08

Πολύτιμη νίκη για τους Ηπειρώτες. Δεν απειλούσαν, αλλά από το πουθενά βρήκαν το γκολ και πήραν σημαντικό τρίποντο.

19:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα με 1-0.

19:06

19:06

Ο Μανθάτης εκτελεί κόρνερ, ο Μπέριος παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Τζημόπουλος με δεύτερη κάνει το 0-1.

19:05

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:03

89': Κίτρινη στον Χαλκιαδάκη.

19:01

87': Στη θέση του Βιδάλ ο Σκόνδρα για τον ΠΑΣ.

18:59

85': Ο Γεσίλ κάνει σουτ από μέσα δεξιά και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

18:56

Πιέζει ο Πανιώνιος και ψάχνει το γκολ.

18:52

78': Κίτρινη στον Κόρμπο για διαμαρτυρία.

18:50

76': Ο Κόντε τραβάει τον Μπανανά, αλλά ο Σέζος βλέπει φάουλ υπέρ του ΠΑΣ Γιάννινα προκαλώντας τις διαμαρτυρίες των γηπεδούχων.

18:48

74': Σπιριντόνοβιτς αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο.

18:48

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούρας πατάει για τον Γεσίλ, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Βελλίδη αποκρούει.

18:47

73': Στη θέση του Γιάκου ο Χαλκιαδάκης για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:44

70': Ο Μπραχίμι στρώνει στον Λάμπρου, εκείνος κάνει σουτ από μέσα αριστερά και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

18:41

Μία φλύαρη υπεροχή έχει ο Πανιώνιος.

18:37

63': Ο Γεσίλ μπαίνει αντί του Ντουρμισάι για τον Πανιώνιο.

18:36

63': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ από τον Σιώπη.

18:32

59': Στη θέση του Μπετρά ο Μανθάτης για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:31

57': Ο Μπραχίμι εκτελεί κόρνερ, ο Λάμπρου σουτάρει και αστοχεί.

18:30

56': Καλό σουτ εκτός περιοχής από τον Λάμπρου, αποκρούει ο Βελλίδης.

18:28

Ξανά πίσω από την μπάλα ο ΠΑΣ Γιάννινα, που περιμένει τον Πανιώνιο.

18:24

50': Κίτρινη στον Μπέριο.

18:23

49': Σουτ του Μασούρα εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

18:19

46': Μπραχίμι αντί Σαββίδη για τον Πανιώνιο.

18:19

18:19

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:02

Λήξη πρώτου μέρους.

17:59

43': Κίτρινη στον Μπανανά.

17:59

43': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Μπετρά πατάει για τον Γιάκο, εκείνος κάνει συρτό σουτ και η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι.

17:58

42': Σε θέση οφσάιντ ο Μπανανά, σωστή η υπόδειξη.

17:56

Παρατηρήσεις στον Βελλίδη, που κάνει καθυστερήσεις από νωρίς.

17:54

38': Να κρεμάσει τον Βελλίδη από αρκετά μακριά προσπαθεί ο Σαραμαντάς και αστοχεί.

17:50

34': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Σέντρα-σουτ από τον Λάμπρου από μέσα αριστερά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:44

28': Εκτελέστηκε το κόρνερ από τον Μασούρα και ο Κόντε απομάκρυνε.

17:43

28': Κίτρινη στον Καρανίκα.

17:43

Στο έδαφος ο Βελλίδης, προσωρινή διακοπή.

17:42

27': Ο Μασούρας στρώνει στον Σιώπη, η μπάλα αλλάζει εντελώς πορεία και φεύγει κόρνερ.

17:39

23': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μασούρας, που ξεκίνησε πίσω από τους αμυντικούς του των φιλοξενούμενων.

17:34

Στο μισό γήπεδο περιμένει ο ΠΑΣ Γιάννινα όταν δεν έχει την μπάλα.

17:31

Πιέζει πολύ ο Μπετρά και δημιουργεί προβλήματα στους αμυντικούς του Πανιωνίου.

17:27

Δεν υπάρχει ιδιαίτερος ρυθμός.

17:23

8': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Κόντε αδειάζει ωραία τον Σταυρόπουλο, κάνει δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:22

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πανιώνιος.

17:19

4': Σε θέση οφσάιντ ο Μπετρά, σωστή η υπόδειξη.

17:16

17:13

17:12

Νόβακ και Ουάσινγκτον είναι οι δύο μεταγραφές του Πανιωνίου που παρακολουθούν από τις εξέδρες το ματς. Ο Νίλσεν έφυγε από την Αθήνα για να μαζέψει τα πράγματά του. Στο γήπεδο και ο Αλμπάνης του Απόλλωνα Σμύρνης.

17:09

Διαδοχικά τα αρνητικά αποτελέσματα για τους Ηπειρώτες στη Σούπερ Λίγκα.

17:05

Από δύο εκτός έδρας ισοπαλίες προέρχονται στο πρωτάθλημα οι Νεοσμυρνιώτες και ψάχνουν την επιστροφή στις νίκες.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κότνικ, Βλάχος, Μπανανά, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Κόρμπος, Σιώπης, Μασούρας, Σαββίδης, Λάμπρου, Ντουρμισάι.
Αναπ: Μπαντής, Γκιοατά, Παπαγεωργίου, Μακρύλλος, Σπιριντόνοβιτς, Μπραχίμι.
Βελλίδης, Αποστολόπουλος, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Μπέριος, Καρανίκας, Γαρουφαλιάς, Μπετρά, Γιάκος, Βιντάλ, Κόντε.
Αναπ: Γιαννίκογλου, Ζάχαρος, Ντόλοβατς, Τσικάρσκι, Σκόνδρας, Μανθάτης, Χαλκιαδάκης.
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς) Βοηθοί: Γρεβενης (Χαλκιδικής), Σίπκας (Σάμου) 4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)