0
-
0
23:26

Ο ΟΦΗ ανέβασε ρυθμούς στην επανάληψη, αλλά βρήκε απέναντί του έναν εξαιρετικό Γιωργαλλίδη και δεν κατάφερε να σκοράρει για να πάρει τη νίκη

23:26

Τέλος του αγώνα

23:22

92': Τελευταία αλλαγή και για τον Πλατανιά. Ο Γιακουμάκης μπαίνει αντί του Ναζλίδη

23:21

Ξεκίνησε το έξτρα 5λεπτο των καθυστερήσεων

23:20

89': Κίτρινη κάρτα στον Φαΐσκα

23:18

87': «Κλείνει» τις αλλαγές του ο ΟΦΗ. Ο Φραγκουλάκης μπαίνει αντί του Βερόν

23:15

84': Πολύ καλή στιγμή για τον Πλατανιά με το σουτ του Τετέ να περνάει δίπλα απ' το δοκάρι του Δασκαλάκη

23:08

77': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ζε Εντουάρντο αφήνει τη θέση του στον Λαμπρόπουλο

23:06

75': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, αλλά το σουτ του Ζε Εντουάρντο δεν βρίσκει στόχο

22:55

64': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Έξω ο Μπέλιτς, μέσα ο Μοράλ

22:54

63': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Κεφαλιά του Ζε Εντουάρντο, μετά από ωραία ενέργεια και σέντρα του Γκαλέτι, ο Γιωργαλλίδης πραγματοποιεί ακόμα μια εντυπωσιακή επέμβαση

22:53

62': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Μπαίνει ο Όγιος αντί του Κάλαϊτζιτς

22:51

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Γιωργαλλίδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή απόκρουση σε κεφαλιά που έπιασε ο Περογαμβράκης έπειτα από σέντρα του Γκαλέτι

22:48

57': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Βγαίνει ο Τόρες και τη θέση του παίρνει ο Αγκιλέρα

22:41

50': Νέο σουτ για τον ΟΦΗ, αυτή τη φορά από τον Βερόν και πάλι δεν ανησυχεί ο Γεωργαλλίδης

22:38

47': Σουτ του Ζε Εντουάρντο η μπάλα φεύγει άουτ

22:36

Έναρξη στο β' μέρος

22:25

Κακό από πλευράς θεάματος το πρώτο 45λεπτο με μόνη αξιόλογη φάση το δοκάρι του Περογαμβράκη

22:19

Τέλος α' μέρους

22:14

40': Νέο σουτ του Ναζλίδη και πάλι άουτ η μπάλα

22:09

35': Μακρινό σουτ του Ναζλίδη δεν ανησυχεί τον Δασκαλάκη που βλέπει τη μπάλσ να φεύγει πολλά μέτρα άουτ

21:57

23': Δύσκολη απόκρουση του Δασκαλάκη σε σέντρα του Ναζλίδη με την μπάλα να παίρνει περίεργη τροχιά μετά από κόντρα

21:48

14': Κίτρινη κάρτα στον Δημήτρη

21:43

9': Δοκάρι για τον ΟΦΗ, σε κεφαλιά του Περογαμβράκη έπειτα από κόρνερ του Κάλαϊτζιτς

21:34

Έναρξη του αγώνα

ΟΦΗ
Δασκαλάκης, Μπούρμπος, Ζβασίγια, Τριποτσέρης, Μιλιάζες, Βερόν, Μακρής, Ζε Εντουάρντο, Γκαλέτι, Κάλαϊτζιτς, Περογαμβράκης
Αναπ: Φερνάντες, Μονιάκης, Ροβίθης, Λαμπρόπουλος, Φραγκουλάκης, Όγιος, Στάθης
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Φερνάντες, Φαΐσκα, Ιντζίδης, Δημήτρης, Τετέ, Σιώπης, Γουνδουλάκης, Μπέλιτς, Ναζλίδης, Τόρες
Αναπ: Περιστερίδης, Αγκιλέρα, Ζουμπουλάκης, Στόλερ, Μοράλ, Γιακουμάκης, Ράφαελ
Διαιτητής του αγώνα ο Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας) με βοηθούς τους Τουμπακάρη (Αθηνών), Βλάσση (Λασιθίου) και 4ο τον Παπαδόπουλο Ι. (Μακεδονίας)