1
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:07

Η Ξάνθη στάθηκε καλύτερα και έκανε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνοντας τη νίκη με 2-1.

19:06

Τέλος του ματς! 2-1.

19:05

90'+2: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο, δεν πάει κανείς στην μπάλα, στα χέρια του Ζίφκοβιτς.

19:04

90'+1: Σουτ του Σουμπίνιο, στην αγκαλιά του Ζίφκοβιτς η μπάλα.

19:03

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

19:03

90': Κίτρινη κάρτα στον Γέντρισεκ.

18:59

87': Κεφαλιά του Νιασέ, στην αγκαλιά του Ζίφκοβιτς.

18:59

86': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

18:57

85': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καλτσάς στη θέση του Μητρόπουλου.

18:52

80': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μπρίτο στη θέση του Κίκε.

18:46

73': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Σαβαντογκό στη θέση του Μπελγκαζουανί.

18:44

71': Κίτρινη κάρτα στον Τριποτσέρη.

18:42

70': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καμαρά στη θέση του Ντε Λούκας.

18:37

Ο Ντουρίτσκοβιτς κάνει ωραία προσπάθεια από τα δεξιά, με προσποίηση ξεμαρκάρεται και βγάζει τη σέντρα στον Φασίδη στην περιοχή που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:37

64': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:35

63': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα δεξιά από τον Ντουρίτσκοβιτς, στα χέρια του Επασί.

18:33

61': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:32

60': Κίτρινη κάρτα στον Νιασέ.

18:30

Η μπάλα από τη σέντρα του Κίκε από τα αριστερά καταλήγει με τα πολλά στον Ντε Λούκας που πιάνει γεμάτο σουτ μέσα από την περιοχή, στα δίχτυα του Επασί η μπάλα.

18:30

57': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:29

56': Ξαφνικό σουτ του Ντουρίτσκοβιτς, δεν αιφνιδιάζεται ο Επασί, άουτ η μπάλα.

18:27

54': Βγαίνει τετ α τετ με τον Επασί ο Γέντρισεκ, διώχνει ο γκολκίπερ των φιλοξενουμένων.

18:26

53': Κόρνερ για την Ξάνθη. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Ντουρίτσκοβιτς, ο Γέντρισεκ πιάνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, άουτ η μπάλα.

18:25

53': Κόρνερ για την Ξάνθη. Το εκτελεί ξανά ο Ντουρίτσκοβιτς, αυτή τη φορά από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:21

49': Κόρνερ για την Ξάνθη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ντουρίτσκοβιτς, δεν αποφέρει κάτι.

18:18

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:18

46': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φασίδης στη θέση του Τριάδη.