0
16:51

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:50

Μεγάλη νίκη για τον Απόλλωνα Λάρισας που επιστρέφει στα «τρίποντα» κόντρα στον ΟΦΗ, που τα βάζει με την τύχη του, καθώς είχε τρία δοκάρια και κόντρα στη ροή του ματς στο δεύτερο ημίχρονο δέχθηκε γκολ.

16:49

Λήξη του ματς! 1-0.

16:47

90'+1: Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:46

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Ντίνας εκτελεί απευθείας φάουλ, μετη βοήθεια και του Παϊτέρη η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

16:46

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:45

90': Κίτρινη κάρτα στον Σκούπρα.

16:40

85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Γ. Ανδρέου στη θέση του Μαυριά.

16:39

Ο Μαυριάς εκτελεί κόρνερ από τα αριστερά, ο Παπαζαχαριάς πιάνει την πρώτη κεφαλιά και ο Ανδρέου τη δεύτερη, με τον Στρέζο να μην μπορεί να συγκρατήσει εξ επαφής την μπάλα εκτός εστίας.

16:39

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ!

16:39

84': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:36

81': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Αργυρόπουλος στη θέση του Κοιλιάρα.

16:35

79': Αλλαγή για τον Απόλλων Λάρισας. Ο Συράκος στη θέση του Ιβανίδη.

16:34

78': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ωραία σέντρα του Κοιλιάρα από τα δεξιά, ο Μάνος κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

16:31

75': Κίτρινη κάρτα στον Κανούλα.

16:31

75': Κίτρινη κάρτα στον Ποτουρίδη.

16:29

75': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κοιλιάρας, δεν αποφέρει κάτι.

16:27

72': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μαχαίρας στη θέση του Νάστου.

16:26

71': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μαυριάς, δεν αποφέρει κάτι.

16:26

70': Σουτ του Ντίνα, μπλοκάρει ο Παϊτέρης.

16:23

Διαμαρτυρίες για επικίνδυνο μαρκάρισμα του Νάστου στον Τσιλούλη. Έχει ήδη κάρτα ο άσος του ΟΦΗ. Δεν βλέπει δεύτερη.

16:21

66': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Κοιλιάρας από τα δεξιά, διώχνει με γροθιές ο Παϊτέρης.

16:19

64': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαυριά, άουτ η μπάλα.

16:16

61': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Κανούλας στη θέση του Καρακατσάνη.

16:16

61': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:15

60': Κίτρινη κάρτα στον Κομεσίδη.

16:14

59': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.