0
16:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Χωρίς νίκη για οκτώ σερί αγωνιστικές η Δόξα, άλλος ένας πολύτιμος βαθμός για τους Αρτινούς.

16:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

16:51

90'+3: Κίτρινη και στον Κουσκουνά.

16:51

90'+3: Κίτρινη στον Ντατίδη για φάουλ στον Μπεκατώρο.

16:48

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Ευαγγέλου αντί Μακρίδη στην τελευταία αλλαγή της Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:42

84': Δεν φαίνεται ότι θα ξεφύγει από το 0-0 το ματς...

16:34

76': Δεύτερη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, Κουσίδης αντί Δημητριάδη.

16:31

74': Μπαίνει στη μεγάλη περιοχή από αριστερά ο Λουκίνας, κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

16:30

72': Κίτρινη στον Παπανίκου για φάουλ στον Μαρκόπουλο.

16:28

70': Σουτ του Μαρκόπουλου εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:20

62': Μεγάλη ευκαιρία για τη Δόξα και χαμένο τετ α τετ του Κουσκουνά, που θα νικηθεί από τον Μέλκα με τα πόδια.

16:15

58': Κυριάκης αντί Κόλλινς, πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:08

51': Κίτρινη στον Αρναρέλλη για διαμαρτυρία.

16:08

50': Νέο σουτ του Ριζογιάννη, μπλοκάρει ο Μέλκας.

16:06

48': Μακρινό σουτ του Ριζογιάννη, άστοχο.

16:03

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

15:49

Μέτριο το πρώτο ημίχρονο, πολλά λάθη και μόνο μία σπουδαία στιγμή, αυτή με τον Λουκίνα στις καθυστερήσεις.

15:48

45'+2: Λήξη πρώτου μέρους, 0-0.

15:47

45'+2: Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, ο Λουκίνας θα βγει στην αντεπίθεση και θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Βούρα.

15:46

45': Κίτρινη στον Μαρκόπουλο για φάουλ στον Παπανίκου.

15:41

41': Το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους Δραμινούς.

15:41

41': Μαρκόπουλος αντί Μπαϊκαρά, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα!

15:41

40': Θα δει και κίτρινη ο Μπαϊκαρά γιατί δεν βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

15:40

40': Τραυματίας και ο Μπαϊκαρά για τη Δόξα.

15:39

39': Κόρνερ για τη Δόξα παραχωρεί ο Καραγιαννίδης.

15:36

36': Ο Ματσούκας έχει τραυματιστεί και πρώτη αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα, στη θέση του ο Αρναρέλλης.

15:34

33': Ο Πεταυράκης κάνει κοντρόλ με το χέρι στη μεγάλη περιοχή, διαμαρτύρονται ορθώς για πέναλτι οι γηπεδούχοι.

15:31

30': Ο Κουσκουνάς μπαίνει στη μεγάλη περιοχή, δεν κάνει καλό κοντρόλ, ο Μπεκατώρος κλέβει την μπάλα.