0
23:38

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Στάθηκε πολύ καλά ο Ατρόμητος παρά τις απουσίες του. Είναι κρίμα που ένα σοβαρό διαιτητικό λάθος επισκίασε την προσπάθειά του.

23:37

Σαφές προβάδισμα πρόκρισης πλέον ο ΠΑΟΚ.

23:37

Λήξη αγώνα, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 2-0.

23:36

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ! Ο Βαρέλα στο πρώτο δοκάρι βρίσκει ελάχιστα την μπάλα και η φάση περνά.

23:33

23:32

89': Εκτελεί ο Ούμπιντες φάουλ, ο Ντιγκινί παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

23:29

Σέντρα από τον Μάτος, κεφαλιά του Πρίγιοβιτς και ο Μίρκοβιτς αποκρούει. Η μπάλα πάει στον Κάμπος, εκείνος τροφοδοτεί τον Ελ Καντουρί που κάνει σκαφτή μπαλιά και ο Σάκχοφ σκοράρει με κεφαλιά για το 2-0.

23:28

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

23:27

84': Κυριακίδης αντί Μπουσούλατζιτς για τον Ατρόμητο και Ούμπιντες αντί Νάτσου.

23:25

Πήρε κάποια μέτρα στο γήπεδο τώρα ο Ατρόμητος ψάχνοντας την ισοφάριση.

23:21

78': Στη θέση του Μακ ο Κάμπος για τον ΠΑΟΚ.

23:19

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λημνιός κάνει το γύρισμα, ο Σάκχοφ σουτάρει αμέσως και ο Μίρκοβιτς αποκρούει.

23:18

75': Καλό σουτ του Λημνιού, μπλοκάρει ο Μίρκοβιτς.

23:15

72': Στη θέση του Ντάουντα ο Βασιλείου για τον Ατρόμητο.

23:15

72': Κακό σουτ του Βασιλακάκη, άουτ η μπάλα.

23:13

70': Κίτρινη στον Μπουσούλατζιτς.

23:12

69': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

23:08

65': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ντιγκινί βγάζει τη σέντρα, ο Βασιλακάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Πασχαλάκης αποκρούει.

23:07

64': Πρίγιοβιτς αντί Κουλούρη για τον ΠΑΟΚ.

23:02

59': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Καλή αντεπίθεση, ο Βασιλακάκης κάνει το γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ντιγκινί πιάνει σουτ στην κίνηση και η μπάλα φεύγει εκτός. Άουτ δόθηκε κόρνερ ήταν.

22:57

Προσπαθούν να κοντρολάρουν το ματς οι γηπεδούχοι.

22:53

Να μην το βάλουν κάτω έχει ζητήσει από τους παίκτες του ο Κάναντι.

22:49

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

22:48

22:34

Λήξη πρώτου μέρους.

22:32

45'+2: Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λημνιός κάνει την πάσα, το σουτ του Κουλούρη σταματά στον Ρισβάνη και με νέο σουτ η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

22:32

22:29

43': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εκτελείται κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Βασιλακάκης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο.

22:26

Κοντρολάρουν το ματς οι γηπεδούχοι.

22:22

Στο 64-36% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

22:20

35': Ελ Καντουρί αντί Πέλκα για τον ΠΑΟΚ.

22:18

"Θα έπρεπε να ντρέπεσαι" λένε στον βοηθό Κούλα από το πάγκο του Ατρομήτου για τη φάση του γκολ.

22:16

Στο έδαφος Ντάουντα και Πέλκας. Προσωρινή διακοπή.

22:15

30': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:13

Προσπαθεί να ισορροπήσει ο Ατρόμητος.

22:10

24': Κίτρινη στον Μάτος για διαμαρτυρία. Είχε βρει μπάλα, κακώς δόθηκε φάουλ. Λανθασμένη, όμως, μετά και η αντίδρασή του.

22:07

22': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ που κερδίζει ένα ακόμη. Εκτελεί ο Βιεϊρίνια, η μπάλα με δυσκολία απομακρύνεται και ο Πέλκας με εκτός περιοχής σουτ αστοχεί.

22:05

Ο Βιεϊρίνια από αριστερά δίνει στον Σάκχοφ, εκείνος με τακουνάκι στον Πέλκα και ο τελευταίος ανοίγει το σκορ από κοντά. Ήταν σε εμφανή θέση οφσάιντ, αλλά ο βοηθός πήρε τη φάση πάνω του και το μέτρησε.

22:04

18': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:01

15': Μακρινό σουτ του Μάντσον, ψηλά η μπάλα.

21:56

10': Σουτ του Μακ από μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.

21:55

9': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Βασιλακάκης μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, γυρνάει για τον Ντιγκινί, εκείνος σουτάρει και ο Μάτος στη γραμμή διώχνει.

21:52

7': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

21:50

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

21:46

21:44

21:41

Έχει κόσμο η Τούμπα, αλλά θα μπορούσε και περισσότερο.

21:38

Σε ένα γήπεδο έχουν ηττηθεί μακριά από το Περιστέρι φέτος οι "κυανόλευκοι" και αυτό είναι η Τούμπα. Θα προσπαθήσουν αυτή τη φορά να το αποφύγουν.

21:34

Βήμα πρόκρισης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου θέλουν να κάνουν οι "ασπρόμαυροι".

21:30

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Πασχαλάκης, Μάτος, Βαρέλα, Μαλεζάς, Βιεϊρίνια, Τσίμιροτ, Σάκχοφ, Λημνιός, Πέλκας, Μακ, Κουλούρης.
Αναπ: Σιαμπάνης, Κρέσπο, Αζεβέδο, Κάνιας, Ελ Καντουρί, Κάμπος, Πρίγιοβιτς.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μίρκοβιτς, Σάκιτς, Καρασαλίδης, Ρισβάνης, Κιβρακίδης, Ντιγκινί, Μπουσουλάζιτς, Μάντσον, Νάτσος, Ντάουντα, Βασιλακάκης.
Αναπ: Μανδάς, Στρούγγης, Κυριακίδης, Βασιλείου, Μενσά, Μπαστακός, Ούμπιντες.
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Μπαλτάς (Αχαΐας) 4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)