19:10

19:10

Προβάδισμα πρόκρισης για τους Νεοσμυρνιώτες, αλλά όλα είναι ανοιχτά.

19:09

Είναι πολλές οι διαμαρτυρίες από τον πάγκο του Πανιωνίου προς τον Θάνο γιατί δεν άφησε να εκτελεστεί ένα φάουλ στο τέλος.

19:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 1-0.

19:06

90'+3: Στη θέση του Μασούρα ο Παπαγεωργίου για τον Πανιώνιο.

19:05

19:05

Στο έδαφος ο Κόρμπος, προσωρινή διακοπή.

19:02

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ντουρμισάι ανοίγει για τον Κόρμπο, εκείνος δίνει με τη μία στον Σαββίδη, ο τελευταίος τσιμπά την μπάλα και αστοχεί.

18:58

Ψάχνει και δεύτερο γκολ ο Πανιώνιος.

18:54

80': Μπουλούλης αντί Ακόστα για τη Λαμία.

18:49

75': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Μπλάζιτς βρίσκει τον Ακόστα, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Κότνικ μπλοκάρει.

18:47

Στο 61-39% η κατοχή μπάλας.

18:45

71': Στη θέση του Σπιριντόνοβιτς ο Σαββίδης για τον Πανιώνιο.

18:44

Ο Σιώπης ανοίγει για τον Βλάχο, εκείνος κάνει το γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι και ο Μασούρας εκτελεί για το 1-0.

18:43

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:42

68': Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:40

66': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

18:36

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Ασίγκμπα.

18:32

Στο έδαφος ο Βασιλαντωνόπουλος, μικρή διακοπή.

18:28

54': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Κόρμπος πατά στον Μασούρα, εκείνος σουτάρει από μακριά και στέλνει λίγο έξω την μπάλα.

18:27

53': Κίτρινη στον Όμο.

18:25

51': Βάντερσον αντί Τσούκαλου για τη Λαμία.

18:21

47': Σουτ του Μπλάζιτς εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

18:20

46': Σέντρα από τον Βλάχο, κεφαλιά του Μασούρα και ο Μελίσσας μπλοκάρει.

18:20

46': Λάμπρου αντί Μπραχίμι για τον Πανιώνιο. Υπέστη διάστρεμμα ο Κοσοβάρος.

18:20

18:18

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

Λήξη πρώτου μέρους.

18:01

17:59

45': Κίτρινη στον Μπλάζιτς.

17:54

40': Σέντρα αό τον Βλάχο, δεν προλαβαίνει ο Σπιριντόνοβιτς.

17:50

36': Καραγιάννης αντί Κουτρομάνου για τη Λαμία. Αναγκαστική η αλλαγή.

17:50

36': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Σπιριντόνοβιτς.

17:48

34': Αδειάζει τον Αναστασιάδη ο Ντουρμισάι, κάνει συρτό σουτ και αστοχεί.

17:46

Τάκλιν στην μπάλα από τον Μασούρα, φάουλ βλέπει ο Θάνος προκαλώντας την έκρηξη της κερκίδας.

17:45

31': Ο Μασούρας δοκιμάζει το πόδι του από μέσα δεξιά και ο Μελίσσας μπλοκάρει.

17:44

30': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελεί ο Ακόστα και η μπάλα απομακρύνεται.

17:43

29': Κόρνερ από τον Μπραχίμι, ίσα που βρίσκει την μπάλα ο Σταυρόπουλος και ο Μελίσσας μπλοκάρει.

17:41

27': Ο Μπραχίμι εκτελεί φάουλ, ο Μασούρας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:37

Στο 58-42% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

17:33

Προσπαθεί να δημιουργήσει ο Πανιώνιος, αλλά δεν τα καταφέρνει.

17:16

1': Μακρινό σουτ από τον Σιώπη, άουτ η μπάλα.

17:15

17:12

17:09

Βήμα πρόκρισης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου θέλουν να κάνουν και οι δύο ομάδες.

17:05

Λίγος ο κόσμος στο γήπεδο.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τη Λαμία ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κότνικ, Βλάχος, Μπανανά, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Κόρμπος, Σιώπης, Μασούρας, Μπραχίμι, Σπιριντόνοβιτς, Ντουρμισάι.
Αναπ: Μπαντής, Λάμπρου, Γκιοατά, Παπαγεωργίου, Σαββίδης, Βουκελάτος, Μακρύλλος
ΛΑΜΙΑ
Μελισσάς, Κουτρομάνος, Αναστασιάδης, Ασίγκμπα, Παντελιάδης, Όμο, Μπλάζιτς,Βασιλαντωνόπουλος, Τσούκαλος, Ακόστα, Μπούντνικ.
Αναπ: Παπαδόπουλος, Κουκόλης, Μπουλούλης, Βάντερσον, Καραγιάννης, Μανιάς, Πατσαρούχας
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών) Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Κωνστάντιος (Εύβοιας) 4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)