0
19:06

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:05

Πρώτη νίκη για τη Λαμία μετά από 8 αγωνιστικές δίχως τρίποντο και αντίστοιχα η πρώτη ήττα των Αρκάδων ύστερα από 8 αγωνιστικές.

19:04

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:04

90'+4: Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

19:03

90'+4: Κίτρινη στον Μπούντνικ.

19:03

90'+3: Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Κουτρομάνος.

19:01

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

90': Σουτ του Τριανταφυλλόπουλου, κόντρα στον Ασίγκμπα και κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

88': Η Λαμία ελέγχει το ματς μετά το γκολ που πέτυχε, δεν φαίνεται να μπορεί να δώσει απάντηση ο Αστέρας.

18:51

81': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα, Μαντίντα αντί Ντουντού.

18:49

80': Κουτρομάνος αντί Βάντερσον, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:49

79': Ωραίο σουτ του Γκοντό, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα, καλή ευκαιρία για τον Αστέρα.

18:48

78': Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Γκοντό αντί Μπέρτου.

18:43

73': Κίτρινη στον Καραγιάννη, που έβγαλε τη φανέλα του στον πανηγυρισμό.

18:43

Ο Παπαδόπουλος κάνει το βολέ, τραγική αντίδραση της άμυνας των Αρκάδων, με τον Καραγιάννη να βγαίνει στην πλάτη της ολομόναχος, να κερδίζει την κόντρα από τον Αθανασιάδη, με την μπάλα να βρίσκει άθελα και στο χέρι του, και να πλασάρει στην κενή εστία για το 1-0.

18:42

72': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:41

71': Κόρνερ για τη Λαμία κερδίζει ο Ακόστα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

68': Ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Τόνσο σουτάρει αμαρκάριστος στη μεγάλη περιοχή, ασταθής επέμβαση του Παπαδόπουλου, αλλά ο τερματοφύλακας της Λαμίας θα αντιδράσει σωστά στο εξ επαφής σουτ του Κώτσιρα.

18:37

67': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Καραγιάννης αντί Ορτέγκα.

18:33

64': Εκτελεί ο Τόνσο, επιθετικό φάουλ ο Πασαλίδης.

18:32

63': Σουτ του Τόνσο, κοντράρει η μπάλα στον Ασίγκμπα και κόρνερ.

18:31

62': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Βάντερσον σεντράρει από δεξιά, κοντινή καρφωτή κεφαλιά του Μπούντνικ, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι.

18:28

58': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, Ακόστα αντί Πίτι.

18:27

57': Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Αναστασιάδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:21

52': Σουτ στην κίνηση του Μανιά από πλάγια θέση, άστοχο.

18:16

47': Γυριστό σουτ του Μανιά, περνά άουτ η μπάλα.

18:15

46': Κώτσιρας αντί Ισνάλντο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:15

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.