Στις Σέρρες σταμάτησε ένα σερί με πέντε συνεχόμενες νίκες για τον ΑΟΤ. Δίκαιο το αποτέλεσμα με βάση την εικόνα της αναμέτρησης.

16:56

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Τρίκαλα 1-1.

16:54

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Τόμιτς βρίσκει στον Μιλοσάβλιεβ, μόνος μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, γεμάτο σουτ, διώχνει ο Ρίστιτς σωτήρια.

16:53

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων... Θα έπρεπε να υπάρχει περισσότερος έξτρα χρόνος.

16:52

Τώρα υπάρχει ένταση μπροστά από τον πάγκο του Πανσερραϊκού, γιατί κράτησαν την μπάλα. Μικρή διακοπή.

16:51

Ζήτησαν πέναλτι οι παίκτες των Τρικάλων σε πέσιμο μέσα στην περιοχή στην εξέλιξη της φάσης του φάουλ...

16:50

88': Κίτρινη και στον Γιαννιτσάνη (για διαμαρτυρία)

16:50

88': Κίτρινη στον Γροντή (για διαμαρτυρία)

16:50

88': Φάουλ για τα Τρίκαλα από τα δεξιά με τον Χιντζίδη, η μπάλα πάει για μέσα, διώχνει σωτήρια ο Ρίστιτς.

16:48

86': Σουτ Πάνου, η μπάλα πάνω από την εστία του Πανσερραϊκού.

16:43

82΄: Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

16:42

80': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον Σωτήρη Αντωνίου για λογαριασμό των Τρικάλων. Ο Μάκος στη θέση του Τζόκιτς.

16:42

80': Κίτρινη στον Ρούτση.

16:39

77': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Σουτ Δούμτσου από θέση μέσα αριστερά, μέσα στην περιοχή, με διπλή επέμβαση ο Αποστολίδης, κρατά το 1-1.

16:38

76': Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Σουτ Κρητικού μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:37

75': Μακρινό δυνατό σουτ Μιλοσάβλιεβ, άουτ.

16:36

74΄: Οφσάιντ ο Αναστασόπουλος, οριακό, αλλά είναι.

16:33

71': Κόρνερ για τα Τρίκαλα, εκτελεί ο Χιντζίδης από τα αριστερά. Επιθετικό φάουλ απο τον Βέρτζο και... τέλος στο κίνδυνο για τους γηπεδούχους.

16:32

70': Κίτρινη στον Ιωαννίδη.

16:30

68': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Πανσερραϊκού ο Περικλής Αμανατίδης. Ο Δούμτσος αντί του Κάκκο.

16:28

66': Σέντρα Χιντζίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Μιλοσάβλιεβ, μπλοκάρει ο Ρίστιτς.

16:26

Ο Τόμιτς ξεγελά από τα έντεκα μέτρα τον Ρίστιτς και ισοφαρίζει σε 1-1.

16:26

64': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:25

63': Κίτρινη στον Τσαμούρη.

16:25

63': Πέναλτι για τα Τρίκαλα. Ο Τσαμούρης ανατρέπει τον Γροντή. Υπάρχει παράβαση, σωστή απόφαση.

16:24

62': Αναγκαστική και η δεύτερη αλλαγή του Πανσερραϊκού. Ο Πόζογλου στη θέση του τραυματία Γκούρτσα.

16:23

Επέστρεψε ο Γκούρτσας, αλλά ξαναέπεσε... Μικρή διακοπή.

16:22

60': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γροντής αντί του Ντακόλ.

16:21

59': Κόρνερ για τα Τρίκαλα... Ο Χιτζίδης από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Ρίστιτς.

16:20

Στο έφαδος ο Γκούρτσας... Με δέκα προσωρινά ο Πανσερραϊκός.

16:18

57': Σέντρα Μιλοσάβλιεβ από τα αριστερά, σουτ στο δευτερο δοκάρι από τον Γιαννιτσάνη, ψηλά άουτ.

16:15

54': Μακρινό σουτ Ρούτση, εύκολα μαζεύει ο Αποστολίδης.

16:14

52': Ο Κρητικός κάνει τη σέντρα-σουτ από τα δεξιά, άουτ, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:12

50': Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεβ (για διαμαρτυρία). Υπάρχει εκνευρισμός στους φιλοξενούμενους...

16:09

47': Τεράστια ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Γκούρτσας ανοίγει για τον Ρούτση, πλασέ από θέση τετ α τετ μέσα στην περιοχή, στο ύψος του πέναλτι, σωτήρια με τα πόδια διώχνει ο Αποστολίδης.

16:07

46': Οφσάιντ ο Ρούτσης, σωστή υπόδειξη.

16:07

16:07

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ζγκούρι στη θέση του Ανδρεόπουλου.