2
19:13

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:12

Απίστευτο φινάλε στο ματς! Ο Ατρόμητος καταφέρνει τελικά να μείνει όρθιος και στους «Ζωσιμάδες» και φεύγει με έναν δύσκολο βαθμό. Δεν το πιστεύουν οι παίκτες του ΠΑΣ που γύρισαν το ματς μέσα σε δύο λεπτά, αλλά αμέσως ισοφαρίστηκαν και έμειναν για 9η αγωνιστική χωρίς νίκη.

19:11

Λήξη του ματς! 2-2.

19:11

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Μπετρά.

19:11

90'+4: Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελείται από τα δεξιά, σταματά για φάουλ η φάση.

19:08

Εκτέλεση φάουλ, η μπάλα βρίσκει στον Ντιγκινί, ο Γιαννίκογλου συγκρατεί την μπάλα να μην περάσει κόρνερ, ο Μπουσούλατζιτς κυνηγά την φάση και του παίρνει την μπάλα, η οποία τελικά φτάνει μέσω του Γιαννούλη στον Καρασαλίδη που τη στέλνει στα δίχτυα.

19:08

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:08

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

19:05

Μέσα σε δύο λεπτά ο ΠΑΣ γυρίζει μετά. Ο Σολτάνι πιάνει το σουτ στην κίνηση μέσα στην περιοχή, ο Γιαννιώτης επεμβαίνει εντυπωσιακά, αλλά ο Μπετρά παίρνει το ριμπάουντ και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:05

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:03

Ο Χαλκιαδάκης βλέπει αμαρκάριστο τον Κόντε μέσα στην περιοχή και εκείνος «εκτελεί» τον Γιαννιώτη.

19:03

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:59

83': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Ούμπιδες.

18:57

81': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βασιλείου στη θέση του Ντάουντα.

18:56

79': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπετρά στη θέση του Βιντάλ.

18:54

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Βασιλακάκης κάνει το σουτ, διώχνει ο Γιαννίκογλου.

18:53

76': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελείται από τα δεξιά, ζητούν χέρι του Ντάουντα οι γηπεδούχοι, δεν υπάρχει κάτι, στο στήθος του βρήκε η μπάλα.

18:48

Ο Ντάουντα ζήτησε μετά τις χαμένες ευκαιρίες να πάρει πάνω του την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

18:48

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:46

70': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! O Mπουσούλατζιτς γίνεται... σάντουιτς ανάμεσα σε Τζημόπουλο και Αποστολόπουλο. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι.

18:46

69': Κίτρινη κάρτα στον Γιάκο.

18:43

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εξαιρετική πάσα του Σάκιτς από τα δεξιά, ο Ντάουντα βγαίνει μόνος του στα αριστερά, αλλά δεν πιάνει καλά το σουτ, με την μπάλα να περνά εξ επαφής άουτ.

18:40

63': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Χαλκιαδάκης στη θέση του Λίλα που ένιωσε ενοχλήσεις.

18:37

61': Σουτ του Κόντε από το ύψος της περιοχής, στα χέρια του Γιαννιώτη.

18:34

57': Εκτελεί φάουλ έξω από την περιοχή ο Αποστολόπουλος, ο Τζημόπουλος πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:33

56': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηισαΐα.

18:31

54': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Σολτάνι στη θέση του Μανθάτη.

18:30

54': Σουτ του Βιντάλ μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:28

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο έπειτα από σέντρα-σουτ του Γιαννούλη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:26

49': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μιχαήλ, σωστή υπόδειξη.

18:24

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Πολύ ωραία προσπάθεια από τον Ντιγκινί που ελίσσεται ωραία από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, αλλά ο Γιαννίκογλου πέφτει υποδειγματικά και τον σταματά, τσιμπώντας την μπάλα.