1
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Με πρωταγωνιστή τον Μάνο, ο ΟΦΗ πανηγυρίζει άλλη μία νίκη και δείχνει ότι εντός αγωνιστικού χώρου βγαίνει νικητής στις μάχες. Αιφνιδίασε ο Απόλλων Καλαμαριάς που στάθηκε καλά, αλλά δεν μπόρεσε να πάρει κάτι από το ματς.

16:51

Λήξη του ματς! 3-1.

16:48

90'+1: Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:48

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:45

88': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μονιάκης στη θέση του Κουτσιανικούλη.

16:44

87': Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:44

87': Εκτελείται από τα αριστερά, ο Κυβελίδης πιάνει την κεφαλιά, διώχνει εντυπωσιακά σε νέο κόρνερ ο Στρέζος.

16:43

86': Καλό σουτ του Συμελίδη, πέφτει και διώχνει στη δεξιά του γωνία ο Λόπεθ σε κόρνερ.

16:40

Ο Κοιλιάρας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά, ο Παπαστεριάνς πηδάει και πιάνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και τη στέλνει στα δίχτυα.

16:40

83': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:39

82': Κόρνερ για τον ΟΦΗ.

16:38

80': Κίτρινη κάρτα στον Κουτσιανικούλη.

16:37

80': Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο ΟΦΗ. Ο Αμαραντίδης σίγουρα καλυπτει με το σώμα και ακουμπά τον Μάνο, ίσως υπάρχει τράβηγμα.

16:34

77': Κίτρινη κάρτα στον Μπολάκη.

16:33

76': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Κυβελίδης στη θέση του Μπρίτο.

16:31

74': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό.

16:31

73': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη.

16:29

Και σύνθημα «Η Μακεδονία είναι ελληνική», στο «Γεντί Κουλέ».

16:24

67': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Παπαστεριανός πιάνει ένα σουτ, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:22

65': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Ν'Λουντούλου στη θέση του Λιόνη.

16:21

64': Κίτρινη κάρτα στον Πουρτουλίδη.

16:19

Ανοργάνωτη η άμυνα του Απόλλωνα Καλαμαριάς, ο Κουτσιανικούλης κόβει ωραία στα δεξιά του ημικυκλίου και την κατάλληλη στιγμή «σπάει» στον Μάνο που με μυτάκι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για δεύτερη φορά.

16:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:18

45%-55% υπέρ του Απόλλωνα Καλαμαριάς η κατοχή.

16:15

58': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Παπατόλιος στη θέση του Φαζού.

16:14

57': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:12

55': Καλό σουτ του Καλογέρη, δεν αιφνιδιάζεται και μαζεύει ο Στρέζος.

16:11

Περνά για λίγο έξω ο Κουτσιανικούλης, καθώς δέχθηκε την μπάλα στο στομάχι. Επιστρέφει έπειτα από ένα λεπτό περίπου.

16:03

46': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.