Πολύτιμος βαθμός για τον κακό Πανιώνιο κόντρα στον σαφώς βελτιωμένο επί Δέλλα Παναιτωλικό.

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:05

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

89': Στη θέση του Κλέσιο ο Μπράβο για τον Παναιτωλικό.

19:01

Στο έδαφος ο Κλέσιο, μικρή διακοπή.

19:01

85': Ο Κλέσιο μπαίνει στην περιοχή και ο Κότνικ τον προλαβαίνει.

18:59

84': Στη θέση του Ρόσα ο Κλέσιο για τον Παναιτωλικό.

18:56

Εξαιρετική κάθετη από τον Σιώπη, ο Λάμπρου φεύγει μόνος του με τον Κυριακίδη και τον νικά με σκαφτό πλασέ για το 1-1.

18:56

81': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:53

Νέα αλλαγή σχηματισμού για τον Πανιώνιο, το γυρνάει σε ρόμβο ο Γρηγορίου.

18:52

77': Κίτρινη στον Ρότσα.

18:51

Πιέζει ο Πανιώνιος, αλλά είναι εντελώς ακίνδυνος. Έχει αλλάξει και σχηματισμό. Με 3-4-3 πλέον οι φιλοξενούμενοι.

18:48

73': Στη θέση του Γκιοατά ο Μακρύλλος για τον Πανιώνιο.

18:47

73': Στη θέση του Μάζουρεκ ο Ρότσα για τον Παναιτωλικό.

18:43

69': Σε θέση οφσάιντ ο Μοράρ, που στη συνέχεια πλασάρει και αποκρούει ο Κότνικ.

18:39

64': Στη θέση του Σπιριντόνοβιτς ο Λάμπρου για τον Πανιώνιο.

18:37

62': Καλό σουτ εκτός περιοχής του Μάζουρεκ, εκτός η μπάλα. Κάπου βρήκε και δόθηκε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:32

57': Κίτρινη στον Σιώπη.

18:31

Στο έδαφος ο Ροντρίγκες, προσωρινή διακοπη.

18:30

Πολλά τα λάθη και από τις δύο ομάδες.

18:26

52': Μπαίνει στην περιοχή ο Ρόσα από πάσα του Μάζουρεκ, καθυστερεί να τελειώσει τη φάση και τελικά κόβεται από τον Βλάχο.

18:21

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Σαραμαντάς.

18:20

46': Μπραχίμι αντί Σαββίδη για τον Πανιώνιο.

18:20

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

18:18

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

17:56

Σήκωσε τον Μπραχίμι ο Γρηγορίου βλέποντας πως δεν λειτουργεί τίποτα μεσοεπιθετικά.

17:53

37': Κίτρινη στον Σαββίδη.

17:51

Σταθερά καλύτερος ο Παναιτωλικός.

17:47

31': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

Ο Τσοκάνης βγάζει σέντρα, ο Γκιοατά κάνει απίστευτο λάθος τροφοδοτώντας τον Μοράρ και εκείνος ανοίγει το σκορ.

17:42

25': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:38

Πολύ κακός ως τώρα ο Πανιώνιος.

17:34

18': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας από τον Μπεχαράνο, ο Ρόσα κάνει το σουτ και αστοχεί.

17:33

Στο 81-19% η κατοχή μπάλας για τον Παναιτωλικό.

17:31

14': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται πλασαριστά και η φάση περνά.

17:29

12': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Σαραμαντάς εκτελεί και διώχνει ο Κυριακίδης.

17:25

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό ο αγώνας.

17:21

Πολύ βαρύς ο αγωνιστικός χώρος γιατί έβρεχε ασταμάτητα.

17:17

17:14

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:13

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

17:09

Ισόπαλοι με τον Απόλλωνα Σμύρνης είχαν έρθει οι "κυανέρυθροι".

17:05

Από διπλό στο Περιστέρι προέρχονται οι Αγρινιώτες.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Μαρινάκης, Μιχάι, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Μπεχαράνο, Πάουλο, Ρόσα, Μάζουρεκ, Ντίας, Μοράρ
Αναπ: Σταματόπουλος, Ρότσα, Μπράβο, Μύγας, Κλέσιο, Χαντάκιας, Γιαννιώτης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κότνικ, Βλάχος, Γκιοατά, Μπανανά, Σαραμαντάς, Κόρμπος, Σιώπης, Μασούρας, Σαββίδης, Σπιριντόνοβιτς, Ντουρμισάι
Αναπ: Μπαντής, Πινιώτης, Σταυρόπουλος, Γλυνός, Μακρύλλος, Μπραχίμι, Λάμπρου
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσουν) Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Μερκενίδης (Μακεδονίας) 4ος: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)