-
0
16:54

16:54

Ήττα εντός προγράμματος για τον Απόλλωνα που μένει χαμηλά και την επόμενη αγωνιστική υποδέχεται τον Παναθηναϊκό.

16:54

Διατηρούν το απόλυτο στην Τούμπα οι "ασπρόμαυροι".

16:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για τον ΠΑΟΚ.

16:51

Ο Μάτος κάνει εξαιρετική κάθετη για τον Πρίγιοβιτς και εκείνος τελειώνει ωραία τη φάση για το 3-0.

16:51

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:49

16:46

86': Αντί του Μαουρίτσιο ο Σάκχοφ για τον ΠΑΟΚ.

16:43

84': Αποβάλλεται ο Ναδάλες με δεύτερη κίτρινη επειδή καθυστέρησε να εκτελέσει φάουλ.

16:42

83': Κίτρινη στον Λημνιό.

16:40

81': Αντί του Μακ ο Ελ Καντουρί για ον ΠΑΟΚ.

16:40

81': Αλίβοντιτς αντί Ντεβέσα για τον Απόλλωνα.

16:38

78': Σουτ στην κίνηση από μέσα αριστερά κάνει ο Μακ, ψηλά η μπάλα.

16:37

78': Μακρινό σουτ του Μενδρινό, εύκολα ο Χουάντερσον.

16:36

77': Στη θέση του Κάμπος ο Λημνιός για τον ΠΑΟΚ.

16:33

74': Μενδρινός αντί Τσουκαλά για τον Απόλλωνα.

16:32

72': Λανθασμένα υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Πρίγιοβιτς.

16:31

71': Εκτελεί κόρνερ ο Βιεϊρίνια και μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

16:29

Στο έδαφος ο Χουάντερσον, προσωρινή διακοπή.

16:27

68': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μακ. Ήταν όντως ένα κλικ πιο μπροστά.

16:25

66': Στη θέση του Κούρου ο Χουάρες. Αριστερό μπακ πάει ο Κοντοές.

16:25

66': Σουτάρει ο Πρίγιοβιτς εκτός περιοχής, αποκρούει ο Χουάντερσον.

16:21

Έχει πέσει τελείως ο ρυθμός.

16:17

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Πέλκας και Κάμπος κρύβουν την μπάλα, ο πρώτος πλασάρει και ο Χουάντερσον αποκρούει. Στη συνέχεια κάνει δυνατό σουτ ο Μακ και αποκρούει ξανά ο Χουάντερσον.

16:15

56': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Κακός υπολογισμός από τον Βαρέλα σε βαθιά μπαλιά, ο Ναδάλες πιάνει δυνατό σουτ και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

16:15

55': Άστοχο σουτ του Αλμπάνη από μέσα δεξιά.

16:12

53': Μακρινό και άστοχο σουτ από τον Κονέ.