0
16:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Ο Πλατανιάς παίρνει βαθιά ανάσα με τη μόλις δεύτερη φετινή του νίκη στο πρωτάθλημα και πρώτη εντός έδρας.

16:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

16:50

90'+2: Κίτρινη στον Μαρκόφσκι.

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

87': Ο Πλατανιάς ελέγχει το παιχνίδι, δεν απειλεί ο Λεβαδειακός.

16:40

81': Σαβαντογκό αντί Ομπιόρα, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

16:38

Ο Πετρόπουλος βγαίνει στην πλάτη του Ζοάο Φαβάρο ύστερα από μακρινή μπαλιά του Κοροβέση, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα από τον Ζοάο Φαβάρο και αυτογκόλ, 1-0.

16:38

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:36

78': Κίτρινη στον Επασί για καθυστέρηση.

16:36

78': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Ουές αντί Αγγελόπουλου.

16:33

75': Λάθος των αμυντικών του Λεβαδειακού και σουτ του Γιακουμάκη από καλή θέση, αποκρούει ο Κλιάγιτς.

16:32

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσαμπούρη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:28

71': Νιάσε αντί Σουμπίνιο στην πρώτη αλλαγή του Λεβαδειακού.

16:27

69': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά σε δύο χρόνους, αρχικά το σουτ του Ντουαλά θα διώξει με τα πόδια ο Επασί, για να ακολουθήσει σουτ του Δημούτσου από το ύψος του πέναλτι και με τον Επασί εξουδετερωμένο, η μπάλα όμως θα περάσει ψηλά άουτ.

16:24

66': Ευκαιρία για τον Πλατανιά, γυριστή κεφαλιά του Ντουαλά μετά από σέντρα του Μαλσά, η μπάλα λίγο άουτ.

16:22

64': Κίτρινη στον Δημούτσο για φάουλ στον Γιουσούφ.

16:20

62': Σουτ από τον Κοροβέση, το εξουδετερώνει ο Επασί.

16:19

61' Σουτ του Ντουαλά, με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει ο Επασί.