-
0
18:53

18:53

Μεγάλη νίκη για τους Κρητικούς, που πάνε στο -2 από τη δεύτερη Παναχαϊκή. Απογοητευτική η Δόξα Δράμας, ήττα που δεδομένα φέρνει εξελίξεις.

18:52

Λήξη αγώνα, νίκη για τον ΟΦΗ με 3-0.

18:50

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:48

89': Μονιάκης αντί Κοιλιάρα για τον ΟΦΗ.

18:47

87': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:43

83': Στη θέση του Κουτσιανικούληο Πουρτουλίδης για τον ΟΦΗ.

18:41

81': Κίτρινη στον Κομεσίδη.

18:40

80': Κίτρινη στον Κάσες.

18:39

Κοντρολάρει το ματς ο ΟΦΗ.

18:35

75': Στη θέση του Αρναρέλλη ο Μαρκόπουλος για τη Δόξα Δράμας.

18:35

75': Σουτ στην κίνηση από μέσα αριστερά κάνει ο Κάσες και αστοχεί.

18:33

73': Αντί του Λεάλ ο Παπατόλιος για τον ΟΦΗ.

18:29

69': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Κακή η εκτέλεση του Κοιλιάρα.

18:28

68': Δοκιμάζει το πόδι του ο Λίτσκας και μπλοκάρει ο Στρέζος.

18:24

Κερδίζουν σχεδόν όλες τις μονομαχίες οι γηπεδούχοι.

18:21

61': Κίτρινη στον Ριζογιάννη.

18:18

Τρομερό σουτ του Κουτσιανικούλη εκτός περιοχής, η μπάλα πάει προς το παραθυράκι του Μένκα, που δεν μπορεί να αντιδράσει και... 3-0.

18:17

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:14

54': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι από τον Νατσιόπουλο και ο Κάσες αστοχεί.

18:09

Καλύτερα μπήκαν οι φιλοξενούμενοι.

18:05

46': Λίτσκας αντί Ματσούκα για τη Δόξα Δράμας.

18:05

18:04

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:49

"Άντε γ... Κουσκουνά", ακούγεται από την εξέδρα.

17:49

Λήξη πρώτου μέρους.

17:47

17:47

45': Κίτρινη τώρα και στον Δερμιτζάκη.

17:46

45': Κίτρινη στον Ματσούκα.

17:45

Ένταση ανάμεσα σε Ματσούκα και Κοιλιάρα.

17:43

Δεν σταματούν να τραγουδούν οι φίλοι του ΟΦΗ.

17:40

Και τώρα έχουμε υβριστικά συνθήματα σε βάρος του Κουσκουνά, ο οποίος αποχώρησε προ ημερών για να πάει στη Δόξα Δράμας.

17:39

Τρομερό γκολ από τον Μάνο! Ο φορ του ΟΦΗ αφήνει την μπάλα να σκάσει, κάνει σουτ από πολύ μακριά και κρεμά τον Μένα. Μπήκε μέσα και ο πάγκος των Κρητικών.

17:38

37': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:36

35': Στη θέση του Σπυρόπουλου ο Αρναρέλλης για τη Δόξα Δράμας.

17:35

35': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Κουτσιανικούλης, αλλά ο Μάνος χάνει το κοντρόλ. Ήταν πίσω του ο Κοιλιάρας, που θα τελείωνε τη φάση.

17:32

Σουτάρει εκτός περιοχής ο Παπαστεριανός, η μπάλα κοντράρει στα σώματα, στρώνεται στον Μάνο και εκείνος ανοίγει το σκορ από μέσα αριστερά.

17:31

30': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:29

Στο έδαφος ο Ριζογιάννης, μικρή διακοπή.

17:28

27': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας. Εκτελεί ο Νατσιόπουλος και περνά ανεκμετάλλευτο.

17:23

22': Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ. Αυτό εκτελείται και ο Μένκα διώχνει με δυσκολία.

17:23

22': Κόρνερ εκτελεί ο Κουτσιανικούλης, ο Κουσκουνάς κάνει "τσαφ" και λίγο έλειψε να βάλει αυτογκόλ.

17:21

20': Κίτρινη στον Μπαϊκαρά.

17:19

18': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Κουτσιανικούλης κάνει το παράλληλο γύρισμα για τον Μάνο, αλλά ο Μένκα παρεμβαίνει.

17:18

Πιο επικίνδυνοι δείχνουν μέχρι τώρα οι φιλοξενούμενοι, οι οποίοι χτυπούν στην κόντρα.

17:14

13': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:12

11': Ευκαιρία για τη Δόξα Δράμας! Ο Κουσκουνάς πετά την μπάλα στον κενό χώρο, ο Ματσούκας κάνει το σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί.

17:08

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:05

4': Κίτρινη στον Παπαστεριανό.

17:02

16:57

16:53

Να συνέλθουν θέλουν οι Δραμινοί μετά τα διαδοχικά αρνητικά αποτελέσματα.

16:49

Τρίτη νίκη στη σειρά ψάχνουν οι Κρητικοί για να μειώσουν και την απόσταση από την Παναχαϊκή.

16:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΟΦΗ με τη Δόξα Δράμας ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΟΦΗ
Στρέζος, Μπολάκης, Κομεσίδης, Φαζός, Κοιλιάρας, Ποτουρίδης, Νάστος, Παπαστεριανός, Μάνος, Κουτσιανικούλης, Λεάλ.
Αναπ: Δερμιτζάκης, Παναγιώτου, Μονιάκης, Πλευράκης, Κοντογιάννης, Πουρτουλίδης, Παπατόλιος
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Μένκα, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Γκότοβος, Όστοϊτς, Ριζογιάννης, Κάσες, Μπαϊκαρά, Νατσιόπουλος, Ματσούκας, Κουσκουνάς.
Αναπ: Βούρας, Σιώπης, Ντιμιτρόφσκι, Αρναρέλλης, Μαρκόπουλος, Λίτσκας, Γουνδουλάκης.
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας) 4ος: Κασσελάκης (Χανίων)