-
1
19:08

19:07

Ξεμπούκωσε επιθετικά ο Αστέρας Τρίπολης και πήρε μια σπουδαία νίκη, δεύτερη σερί ήττα για τους «βυσσινί».

19:06

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-1.

19:06

90'+3: ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ναζλίδη, η μπάλα στο δοκάρι.

19:03

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

88': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Γκοντό, διώχνει με τα πόδια ο Μπόζοβιτς.

18:57

Ο Κυριακόπουλος βρίσκει εκτός θέσης τον Μπόζοβιτς και με εκπληκτικό δυνατό σουτ από μακριά γράφει το 3-1. Απίθανο γκολ.

18:57

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:55

82': Γκοντό αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:55

82': Λεοζίνιο αντί Κρίζμαν, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:52

79': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης με τον Τόνσο, ο Μανιάς πιάνει κεφαλιά, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι, πολύ καλή ευκαιρία για τους Αρκάδες για ένα τρίτο γκολ.

18:51

78': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Μλαντένοβιτς αντί Αγκάνοβιτς.

18:48

75': Ντουντού αντί Ισνάλντο, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:45

Ο Μανιάς με δυνατό συρτό σουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής βρίσκει δίχτυα ξανά και γράφει το 2-1.

18:45

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:40

67': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, καρφωτή κοντινή κεφαλιά του Μασούρα μετά την εκτέλεση του Αγκάνοβιτς, σπουδαία επέμβαση του Αθανασιάδη.

18:40

67': Κόρνερ για την ΑΕΛ με τον Αγκάνοβιτς.

18:37

64': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Κώτσιρας αντί Μαντίντα.

18:35

62': Ο Κυριακόπουλος σεντράρει από αριστερά, δεν μπορεί να κάνει την προβολή ο Τόνσο, χάνει την ευκαιρία ο Αστέρας.

18:32

59': Σέντρα του Κυριακόπουλου από αριστερά, ο Ισνάλντο πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα ψηλά άουτ.

18:26

Ο Ναζλίδης ευστοχεί από την άσπρη βούλα, παρά την καλή προσπάθεια του Αθανασιάδη, 1-1.

18:26

53': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:25

52': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΛ! Ο Μπέρτος κάνει χέρι εντός περιοχής μετά το κόρνερ που εκτελεί ο Αγκάνοβιτς.

18:24

51': Σπουδαία φάση για την ΑΕΛ, δυνατό σουτ του Ναζλίδη, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

18:24

51': Άλλο ένα κόρνερ στο ματς, είναι για την ΑΕΛ αλλά και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:23

50': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:21

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

18:18

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.