-
1
19:12

19:11

Πρώτη εντός έδρας ήττα φέτος για τον Ατρόμητο, που χάνει έδαφος σε σχέση με την κορυφή.

19:11

Μεγάλο τρίποντο που τον ξεκολλά από τις τελευταίες θέσεις.

19:10

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναιτωλικό με 1-0.

19:10

Στο έδαφος ο Τσοκάνης, μικρή διακοπή.

19:07

90'+3: Αντί του Ρόσα ο Γιαννιώτης για τον Παναιτωλικό.

19:07

90'+2: Γυριστό από τον Ντάουντα, άουτ η μπάλα.

19:04

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Ο Κλέσιο δίνει στον Ρόσα, εκείνος κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

19:03

88': Καρασαλίδης αντί Ρισβάνη για τον Ατρόμητο.

19:01

86': Σάκιτς αντί Γιαννούλη για τον Ατρόμητο.

19:01

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ, ο Βασιλακάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης αποκρούει με το ένα χέρι.

18:59

85': Στη θέση του Ντίας ο Κλέσιο για τον Παναιτωλικό.

18:55

81': Σουτ εκτός περιοχής από τον Κιβρακίδη, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

18:53

Ο Κάναντι έδωσε ένα χαρτάκι στον Ντιγκινί για το πώς θα παίξουν πλέον οι Περιστεριώτες.

18:50

76': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ρόσα δίνει στον Τσοκάνη, εκείνος κάνει δυνατό σουτ από μέσα αριστερά και ο Γιαννιώτης αποκρούει.

18:48

74': Μπαίνει περιοχή, κάνει και επικίνδυνο γύρισμα ο Βασιλακάκης, αλλά ο Ντάουντα δεν παίρνει την κεφαλιά.

18:47

72': Κακό σουτ του Βασιλακάκη, άουτ η μπάλα.

18:44

70': Κίτρινη στον Μοράρ.

18:40

66': Ούμπιντες αντί Μπουσούλατζιτς για τον Ατρόμητο.

18:38

63': Σουτάρει και αστοχεί ο Μάζουρεκ.

18:34

60': Κίτρινη στον Μπουσουλάτζιτς.

18:29

55': Ο Ουάρντα εκτελεί και ο Κυριακίδης αποκρούει! Έπεσε ωραία στην αριστερή του γωνιά.

18:28

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Κιβρακίδης βγάζει τη σέντρα, η μπάλα χτυπά στο χέρι του Ροντρίγκες και ο Αρετόπουλος δείχνει βούλα.

18:27

53': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ουάρντα εκτελεί φάουλ και ο Κυριακίδης αποκρούει.

18:26

52': Κίτρινη στον Ροντρίγκες.

18:25

Σε θέση οφσάιντ ο Ουάρντα, σωστή η υπόδειξη.

18:23

Τρομερό σουτ του Ρόσα από μακριά, η μπάλα πηγαίνει πρώτα στο αριστερό δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα. Εξαιρετικό γκολ.

18:23

48': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:22

48': Ο Ντιγκινί φεύγει μόνος του με τον Κυριακίδη, τον γκρεμίζει ο Τσοκάνης και δεν δίνεται φάουλ.

18:20

46': Σουτ του Μάντσον, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

18:20

18:18

18:15

Γιάννης Κοντοές και Δημήτρης Παπαδόπουλος μεταξύ άλλων στις εξέδρες. Και ο Αντώνης Νικοπολίδης λίγο πιο πέρα.

18:05

18:04

45'+2: Ο Ουάρντα κάνει το σουτ και ο Κυριακίδης αποκρούει.

18:02

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:59

43': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:56

40': Απίστευτη απόφαση του διαιτητή. Ο Πάουλο κλωτσάει τον Ρισβάνη και ο Αρετόπουλος δίνει φάουλ για τον Παναιτωλικό! Έντονες και φυσιολογικές διαμαρτυρίες των γηπεδούχων. "Δεν το πιστεύω αυτό", λέει ο Ρισβάνης.

17:54

Δεν έχει ρυθμό το ματς.

17:51

Να κάνουν διαγώνιες καλύψεις στους μπακ ζητά από Μάντσον και Μπουσουλάτζιτς ο Κάναντι.

17:47

30': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Γιαννούλης, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:42

25': Ο Βασιλακάκης γυρνάει από μέσα αριστερά, κάνει συρτό σουτ και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

17:41

Στέκεται καλά ο Παναιτωλικός έως τώρα.

17:38

21': Σουτ στην κίνηση ο Ντάουντα, άουτ η μπάλα.

17:36

Γρήγορες μετακινήσεις από τους δύο στόπερ θέλει ο Δέλλας, που ζητά από τους παίκτες του να κάνουν ό,τι τους έδειξε στις προπονήσεις.

17:32

16': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ουάρντα εκτελεί και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

17:30

14': Κάτι σαν σουτ από τον Μαρινάκη, άουτ η μπάλα.

17:25

9': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

17:24

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο τηρουμένων και των αναλογιών, αφού ο Ατρόμητος εντυπωσιάζει και πηγαίνει από νίκη σε νίκη.

17:20

3': Αστοχεί με μακρινό σουτ ο Κιβρακίδης.

17:16

17:12

17:09

Την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα αναζητούν οι Αγρινιώτες. Ντεμπούτο στον πάγκο τους για τον Τραϊανό Δέλλα.

17:05

Άλλη μία νίκη ψάχνουν οι Περιστεριώτες για να είναι σε απόσταση αναπνοής από την κορυφή.

17:01

Καλησπέρα σας, το ματς του Ατρομήτου με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Χατζηισαΐας, Γιαννούλης, Μάντσον, Μπουσούλατζιτς, Βασιλακάκης, Ντιγκινί, Ουάρντα, Ντάουντα.
Αναπ: Μίρκοβιτς, Βασιλείου, Ούμπιντες, Καρασαλίδης, Μενσά, Νάτσος, Σάκιτς
Κυριακίδης, Μαρινάκης, Μιχάι, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Μπεχαράνο, Μάρκος Πάουλο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Ντίας, Μοράρ.
Αναπ: Σταματόπουλος, Μύγας, Βασιλούδης, Κλέσιο, Γιαννιώτης, Χαντάκιας, Νταλακούρας
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Βλάσσης (Λασιθίου) 4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)