Πέρασε και από την Άρτα η Παναχαϊκή και παραμένει στο -3 από τον Άρη. Προσπάθησε, αλλά δεν τα κατάφερε η Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:51

Λήξη του ματς! 0-1.

16:50

90'+4: Προβολή του Ελευθεριάδη μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:46

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:41

9(5)-13(4) οι τελικές υπέρ της Παναχαϊκής.

16:40

84': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Βασιλείου στη θέση του Μωραΐτη.

16:40

84': Σουτ του Μωραΐτη, άουτ η μπάλα.

16:39

83': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:38

83': Σουτ του Ελευθεριάδη, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μέλκας.

16:36

79': Κεφαλιά - πάσα του Ευαγγέλου, ο Λουκίνας προσπαθεί με τακουνάκι να νικήσει τον Σούλη, αλλά αποκρούει.

16:34

78': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Λουμπαρδέας στη θέση του Γκίνο.

16:34

78': Καλή στιγμή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Κενή εστία, αλλά ο Μακρής που παίρνει τελικά την μπάλα σουτάρει απελπιστικά άουτ.

16:33

77': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Μπεκατώρος στη θέση του Μακρίδη.

16:31

75΄: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καραγιαννίδη, μπλοκάρει εύκολα ο Σούλης.

16:30

74': Κίτρινη κάρτα στον Μπουτζίκο.

16:27

72': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Μωραΐτης πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

16:24

68': Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης! Ο Ευαγγέλου πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:23

68': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Ευαγγέλου στη θέση του Κόλινς.

16:22

67': Σουτ του Γκίνο έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:19

64': Κεφαλιά από τον Θεολόγου, άουτ η μπάλα.

16:17

62': Πολύ καλή στιγμή για την Παναχαϊκή. Ο Μωραΐτης βγα'ινει ωραία στην κόντρα, περνά τον Καραγιαννίδη, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, προχωρά και κάνει το σουτ, με την μπάλα να γλύφει το αριστερό δοκάρι του Μέλκα.

16:16

Μικρή διακοπή, καθώς ο Μπουτζίκος έχει τραυματιστεί. Περνά για λίγο εκτός.

16:13

57': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Κυριάκης στη θέση του Δημητριάδη.

16:11

56': Κόρνερ για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:09

53': Κίτρινη κάρτα στον Τσοντάκη.