0
-
0
20:02

Τώρα ανακοινώνει ο Ευαγγέλου πως διακόπτεται το ματς. Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:58

Ξαναβγαίνει στον αγωνιστικό χώρο οι Ευαγγέλου.

19:57

Βάσει κανονισμού αν διακοπεί η αναμέτρηση, πρέπει να συνεχιστεί αύριο.

19:53

Αποχωρούν οι φίλοι των δύο ομάδων, ενώ περιμένουμε την οριστική απόφαση του Ευαγγέλου.

19:49

Σε πολύ λίγο αναμένεται η οριστική απόφαση του Ευαγγέλου. Πέντε λεπτά θα χρειαστούν.

19:47

"Έπρεπε να ξεκινήσει το ματς για να δείτε ότι δεν πρέπει να συνεχιστεί;" ήταν η απορία του Ουζουνίδη που εξέφρασε στους διαιτητές.

19:46

Πάνε στα αποδυτήρια οι παίκτες των δύο ομάδων.

19:45

Διακόπτει το ματς ο Ευαγγέλου.

19:44

Με μαύρα περιβραχιόνια, στη μνήμη του Τάκη Λουκανίδη, παίζουν οι παίκτες του Παναθηναϊκού.

19:43

8': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, σουτάρει άψυχα ο Μουνιέ και ο Επασί μπλοκάρει.

19:42

Η μπάλα δεν κυλά σε πολλά κομμάτια του γηπέδου. Είναι εντυπωσιακό πως ο διαιτητής άφησε να ξεκινήσει το ματς.

19:39

4': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Αντιλέχου εκτελεί φάουλ, ο Κολοβέτσιος δεν απομακρύνει καλά και με βολέ στην κίνηση ο Σουμπίνιο αστοχεί.

19:36

19:33

19:31

Πρόθεση του Ευαγγέλου είναι να ξεκινήσει το ματς παρόλο που ο αγωνιστικός χώρος είναι πολύ βαρύς.

19:27

Είναι πολύ έντονη η βροχόπτωση.

19:23

Δεύτερη νίκη στη σειρά για το πρωτάθλημα θέλει το "τριφύλλι" για να πάρει και ψυχολογία μετά τον αποκλεισμό από το Κύπελλο.

19:19

Από τον διασυρμό στην Τούμπα προέρχονται οι Βοιωτοί, οι οποίοι ηττήθηκαν μεσοβδόμαδα και με 4-0 από τον ΠΑΣ στα Γιάννενα για το Κύπελλο.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Παναθηναϊκό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Επασί, Φαβάρο, Αντιλέχου, Λεονάρντο, Σουμπίνιο, Μητρόπουλος, Νουάνκο, Τσαμπούρης, Γιουσούφ, Μαρκόφσκι, Γιακουμάκης
Αναπ: Σωτηρίου, Καλτσάς, Νιάσε, Ζαραδούκας, Μπρελγκαζουανί, Τριποτσέρης, Ντιόγκο
Βλαχοδήμος, Κουλιμπαλί, Οικονόμου, Κολοβέτσιος, Κουρμπέλης, Τζανδάρης, Λουντ, Μουνιέ, Βιγιαφάνιες, Άλτμαν, Δώνης.
Αναπ: Διούδης, Ινσούα, Γιόχανσον, Χίλιεμαρκ, Στάικος, Χατζηγιοβάνης, Πίσπας
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής) 4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)