-
1
19:08

19:07

Πολύτιμος ο βαθμός για τους γηπεδούχους που πάνε στο +2 από τη ζώνη του υποβιβασμού, ενώ ο Πανιώνιος παραμένει πέμπτος.

19:07

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:05

90'+2: Αποβάλλεται ο Παπαγεωργίου με δεύτερη κίτρινη.

19:05

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Αλμπάνης δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Κονέ, εκείνος σουτάρει και ο Κόντικ αποκρούει.

19:04

19:04

90': Με τη μία το σουτ του Κόρμπου από μακριά, μπλοκάρει ο Τσόβιτς.

19:03

89; Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Σιατραβάνης, προλαβαίνει ο Κότνικ.

18:58

85': Κίτρινη στον Παπαγεωργίου.

18:58

84': Στη θέση του Καστιγέχος ο Σιατραβανης για τον Απόλλωνα.

18:55

81': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτέλεσε ο Σπιριντόνοβιτς και δεν βρήκε συμπαίκτη.

18:54

81': Μόνος του φεύγει ο Γεσίλ και ο βοηθός σηκώνει το σημαιάκι. Φάνηκε να καλύπτεται.

18:53

80': Ντεβέσα αντί Μενδρινού για τον Απόλλωνα.

18:52

Ο Μασούρας εκτελεί φάουλ με δύναμη, η μπάλα πάει στο αριστερό δοκάρι, χτυπάει στην πλάτη του Τσόβιτς και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-1.

18:51

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:50

77': Κίτρινη στον Κύργια.

18:49

75': Απευθείας φάουλ από τον Σπιριντόνοβιτς, κόρνερ παραχωρεί ο Τσόβιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

72': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Καλό σουτ του Κονέ από μακριά, αποκρούει ο Κότνικ.

18:42

Στο έδαφος ο Τσόβιτς, μικρή διακοπή.

18:39

66': Κίτρινη στον Γεσίλ.

18:37

64': Σαραμαντάς και Σιώπης βγαίνουν, Παπαγεωργίου και Σαββίδης μπαίνουν για τον Πανιώνιο.

18:36

Σε τριάδα έχει γυρίσει την άμυνά του ο Παράσχος για να αντιμετωπίσει το 4-4-2 του Πανιωνίου.

18:33

60': Κίτρινη στον Ναδάλες.

18:30

57': Κίτρινη στον Μπανανά για διαμαρτυρία.

18:30

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Πανιωνίου ο Δημήτρης Ναλιτζής.

18:29

56': Κίτρινη στον Βλάχο.

18:26

Πιέζει ο Πανιώνιος, αλλά αναπτύσσεται ανορθόδοξα.

18:22

49': Ωραία ενέργεια από τον Αλμπάνη, η μπάλα πάει στον Μενδρινό, εκείνος σουτάρει και αστοχεί.

18:19

46': Γεσίλ αντί Λάμπρου για τον Πανιώνιο.

18:19

18:17

18:02

Λήξη πρώτου μέρους.

18:01

17:59

44': Σουτ του Μασούρα από πολύ μακριά, άουτ η μπάλα. Αψυχολόγητη ενέργεια, είχε παίκτες να δώσει την μπάλα.

17:55

40': Κίτρινη στον Παπάζογλου.

17:53

Ωραία εκτέλεση φάουλ του Κούρου, ο Μπαρτολίνι πηγαίνει πρώτος στην μπάλα και ανοίγει το σκορ. Απίστευτη η αντίδραση του Γκιοατά, πάει με πλάτη στην μπάλα και χάνει εντελώς τον αντίπαλό του.

17:53

37': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:49

Ο Σαραμαντάς χτύπησε σε διεκδίκηση... Μικρή διακοπή και επανέναρξη.

17:48

33': Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Κούρο, που κάνει το γέμισμα, αδύναμη κεφαλιά του προωθημένου Κύργια, κανένα πρόβλημα για τον Κότνικ.

17:46

31': Οφσάιντ ο Ντουρμισάι, σωστή υπόδειξη.

17:44

Όρθιοι μπροστά από τους πάγκους τους οι δύο προπονητές. Ανήσυχος τόσο ο ηπεδούχος Γιώργος Παράσχος όσο και ο φιλοξενούμενος Μιχάλης Γρηγορίου.

17:42

27': Σουτ Κούρου από θέση μέσα δεξιά, δεν αιφνιδιάζεται ο Κότνικ, μπλοκάρει σταθερά.

17:40

Μικροτραυματισμός Μπαρτολίνι, που είχε προωθηθεί στην περιοχή του Πανιωνίου σε στημένη φάση, που προηγήθηκε. Διακοπή για λίγα δευτερόλεπτα. Το ματς αρχίζει εκ νέου.

17:37

"Μάνα Σμύρνη σήμερα παίζουν τα παιδιά σου", ένα κοινό πανό ανάμεσα στους οπαδούς Απόλλωνα και Πανιωνίου στα χρώματα των δύο ομάδων! Όμορφη εικόνα... Περίπου 1.200 φίλαθλοι στις εξέδρες, οι 500 από τους οποίους και περισσότερο φωνακλάδες οι "κυανέρυθροι" στο πέταλο!

17:36

21': Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Μασούρα από τα αριστερά, μπλοκάρει σταθερά ο Τσόβιτς.

17:35

20': Μακρινό σουτ Σαραμαντά από τα αριστερά, απελπιστικά άστοχο.