Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:56

Ήταν καλύτερος ο Απόλλων Καλαμαριάς, αλλά πλήρωσε ακριβά το λάθος του Γκουγκούδη. Κράτησε τη Δόξα στο παιχνίδι ο Μένκα, που έφυγε με βαθμό χωρίς να το αξίζει.

16:56

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

16:52

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

87': Κίτρινη στον Σπυρόπουλο.

16:47

85': Κίτρινη στον Μπαϊκαρά.

16:46

Λάθος στη μεσαία γραμμή από τον Γκουγκούδη, ο Κουσκουνάς παίρνει την μπάλα και τροφοδοτεί τον Μπαϊκαρά, που θα σουτάρει διαγώνια από δεξιά της περιοχής, ο Σαμαράς δεν θα μπορέσει να διώξει την μπάλα πάνω στη γραμμή και 1-1.

16:46

85': ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

16:44

83': Κίτρινη στον Ματσούκα για φάουλ στον Χασομέρη.

16:40

78': Γκουγκούδης αντί Ν' Λουντούλου, δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

16:39

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα, ο Λιόνης μπαίνει ωραία στην περιοχή από αριστερά, πασάρει στον Ν' Λουντούλου, που πλασάρει από το ύψος του πέναλτι και ο Μένκα θα διώξει εντυπωσιακά σε κόρνερ. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

16:35

74': Δυνατή σέντρα σουτ του Νατσιόπουλου, στο πάνω μέρος των διχτύων της εστίας του Λόπεθ η μπάλα.

16:34

73': Μακρινό σουτ του Λίτσκα, μπλοκάρει εύκολα ο Λόπεθ.

16:33

71': Λίτσκας αντί Μαρκόπουλου, τρίτη αλλαγή για τη Δόξα.

16:32

71': Καπίας αντί Καλί, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

16:25

64': Για δεύτερη φορά ο Μπρίτο θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Μένκα, μεγάλη ευκαιρία για τους Πόντιους.

16:23

62': Κίτρινη στον Καλογέρη.

16:23

62': Νατσιόπουλος αντί Ντατίδη, δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα.

16:20

59': Πρώτη αλλαγή για τη Δόξα, Ματσούκας αντί Αρναρέλλη.

16:19

58': Δύο διαδοχικά κόρνερ των γηπεδούχων περνούν ανεκμετάλλευτα.

16:18

Ο Τσεμπερίδης βρίσκει ωραία τον Λιόνη από αριστερά, ο οποίος θα σεντράρει και ο Χασομέρης με δυνατή κεφαλιά ανοίγει το σκορ, 1-0.

16:17

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ!

16:14

53': Σουτ του Μπαϊκαρά στη δεξιά γωνία του Λόπεθ, άουτ η μπάλα.

16:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.